حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از سری حفاظ های روی دیوار می باشد که ساختاری شبیه به شاخ های گوزن دارد.

نرده شاخ گوزنی

انواع مدل های مختلفی از حفاظ های روی دیوار مانند حفاظ شاخ گوزنی وجود داشته که هر کدام بیشتر به خاطر شکل ظاهری که دارند، دارای ویژگی های مختلفی نیز هستند. در جامعه امروز لزوم استفاده از حفاظ روی دیوار بر کسی پوشیده نبوده و همه به داشتن چنین محافظی روی دیوار خانه خود نیاز دارند. عدم استفاده از این حفاظ در هر آپارتمانی احتمال سرقت و ورود سارقین به داخل آن را چندین برابر می نماید. دقت داشته باشید که محافظت از ساختمان باید از همان درب اصلی و مشاعات اصلی ساختمان شروع شود. تصور اینکه هیچ کس بعد از ورود به مشاعات ساختمان راهی به داخل آپارتمان شما نخواهد داشت، خیلی عاقلانه به نظر نمی رسد. در واقع شما با این طرز تفکر سارقین را به خانه خود دعوت می نمایید و از آنها می خواهید که برای ورود به داخل آپارتمان شما تمام تلاش خود را داشت باشند. در حالی که وجود یک حفاظ مستحکم مانند حفاظ شاخ گوزنی می تواند در همان بدو ورود سارقین را نا امید ساخته و حتی فکر ورود به آپارتمان شما را نیز از سرشان بیرون کند. انتخاب نوع محافظ دیوار نیاز به دانستن اطلاعاتی درباره آنها و مقایسه معیارهایی درباره آنها دارد. امنیت، زیبایی و قیمت از مهم ترین فاکتورهای انتخاب یک محافظ برای دیوار خانه ها می باشد. بررسی این سه مهم و سایر ویژگی ها و مزیت های هر کدام از محافظ های روی دیوار دید خوبی نسبت به آنها به شما خواهد داد تا راحت تر درباره این انتخاب تصمیم گیری نمایید.

تاریخ: مهر 97

مشتری: آقای ایمانی

دسته بندی: طراحی و اجرا

مکان: تهران - لواسان

امتیاز:

ساخت حفاظ شاخ گوزنی

علت نام گذاری حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی شباهت زیاد شکل ظاهری آن به شاخ های گوزن است. شاخ گوزن در کنار همه سختی هایی که در خود دارد، ساختی بسیار ظریف داشته و ریزه کاری های زیادی نیز در ساخت آن به کار رفته است. ماده اصلی استفاده شده در ساخت این محافظ میلگرد نمره 10 است که با خم کاری های بسیار ویژه در هم تنیده شده تا چندین مزیت را با هم داشته باشد. ساختار سختی و زمختی دارای تضادهایی با زیبایی و ظرافت دارد که حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی با یک طراحی منحصر به فرد یک سختی فوق العاده و محکم را در کنار یک زیبایی خاص برای شما به ارمغان آورده است.

زیبایی حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ وسیله ای است که در کنار همه ویژگی ها و مزیت هایی که از نظر امنیت و محافظت باید برای ما داشته باشد، همیشه در معرض دید عموم قرار گرفته و تا حد بسیار زیادی نمای ساختمان و خانه را نیز تحت تاَثیر خود قرار می دهد. از این نظر یک طراحی ساده و ابتدایی برای چنین محافظی اصلاً قابل قبول نبوده و نمی تواند انتظارات لازم را برآورده سازد. اگر به شاخ گوزن دقت کرده باشید زیبایی عجیبی در خود داشته و با هماهنگی بسیار خاصی روی سر گوزن قرار می گیرد. حفاظ شاخ گوزنی نیز مانند خود شاخ گوزن با ترتیب و نظم بسیار خاص و زیبایی در هم تنیده شده تا در کنار همه سختی هایی که در خود دارد، محصولی زیبا و شیک را در اختیار شما قرار دهد. زیبایی این محافظ نمای خانه و ساختمان شما را نیز زیباتر از قبل به نمایش خواهد گذاشت.

امنیت حفاظ شاخ گوزنی

امنیت مهم ترین علتی است که می توان درباره آن به این حفاظ رجوع کرد. میله های سفت و محکم در هم تنیده این حفاظ عبور هر جانداری را از روی دیوار خانه شما غیرممکن خواهد ساخت. عبور از روی دیواری که با یک محافظ دیوار شاخ گوزن مسلح شده باشد برای همیشه ممنوع شده و استفاده از این محافظ امینت تا آخرین حد خود روی دیوارهای خانه شما خواهد کاشت. در واقع از نظر امنیتی شما تمام و کمال می توانید روی حفاظ شاخ گوزنی اطمینان داشته باشید.

موارد استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی با توجه به ویژگی های ساختاری که در خود دارد، در انواع خانه های مسکونی آپارتمانی و ویلایی مورد استفاده قرار گرفته و تمام مزیت های خود را در این خانه ها فراهم خواهد کرد. استفاده از این محافظ در مراکز تجاری و اداری که ارتفاع دیوار کمی دارند نیز بسیار توصیه می شود.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

تولید و ساخت حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی با فلز بسیار محکمی ساخته می شود. دو عامل متغیر اصلی در محافظ روی دیوار شاخ گوزنی ارتفاع لازم برای دیوار و تراکم شاخ گوزن در خوشه های آن است و قیمت این محافظ نیز بر اساس ارتفاع مورد نیاز آن و مقدار این تراکم تعیین می شود. در واقع با افزایش ارتفاع محافظ و تراکم شاخ ها، وزن فلز مورد استفاده در هر متر آن افزایش یافته و قیمت آن نیز افزایش می یابد. البته هرچه تراکم شاخ ها و ارتفاع محافظ روی دیوار شاخ گوزنی بیشتر باشد، امنیت آن نیز بیشتر خواهد بود.

عمر حفاظ شاخ گوزنی

در تولید حفاظ شاخ گوزنی از آلیاژ بسیار محکمی از فلز استفاده می شود که با استفاده از مواد ضد زنگ برای یک عمر بسیار طولانی روی دیوار خانه شما قرار خواهد گرفت. با نحوه نصب این محافظ نیز اگر آشنا باشید، حتماً می دانید که حتی بعد از فرو ریختن دیوار و خراب شدن آن نیز می توان از محافظ شاخ گوزنی روی دیوارهای دیگر استفاده کرد.

طراحی، ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی با صنایع فلزی آهن سازان

حفاظ شاخ گوزنی علاوه بر شباهت ظاهری به شاخ گوزن از نظر ساختاری نیز شباهت هایی با شاخ این حیوان زیبا و دلربا دارد. شاخ گوزن دارای پایه های بسیار محکم و سرهای بسیار تیز است. نوک این شاخ برای مقابله با دشمنان و دفاع از خود کاملاً تیز بوده و در بدن هر حیوان متجاوزی فرو می رود اما پایه های این شاخ با عرض بیشتر بسیار مستحکم بوده تا شاخ ها در هر حادثه ای دچار صدمه نشده و نشکنند. این اتفاق و این تکنیک ساخت باید در خلق حفاظ شاخ گوزنی نیز روی دهد و یک طراح و نصاب حرفه ای باید بتواند که این ساختار ظریف را در طراحی حفاظ شاخ گوزنی پیاده سازی نماید. تمام زیبایی و ظرافت این حفاظ به این دو ویژگی بارز آن یعنی نوک های تیز و برنده و پایه های محکم و استوار می باشد. صنایع فلزی آهن سازان اما به این مسائل و جزئیات کاملاً مسلط بوده و تمام پروژه های خود بر این اساس استوار نموده است. استفاده از میلگردها و متریال ضعیف برای سمبل کردن یک پروژه به راحتی امکان پذیر است اما چنین پروژه ای هیچ وقت یک پروژه موفقیت آمیز نبوده و به زودی با شکست مواجه می شود. صنایع فلزی آهن سازان اما این اماکن را برای مشتریان خود فراهم آورده تا بتوانند از نمونه پروژه های قبلی دیدن نموده و کیفیت کار را با سایر نمونه ها مقایسه نمایند.

حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت با قیمت مناسب

استفاده از خدمات با کیفیت و ایده آل حق طبیعی تمام شهروندان است و هر کسی این حق را دارد تا در همه عرصه هایی که هزینه آن را می پردازد بالاترین سطح خدمات را دریافت نماید. هر گونه سهل انگاری در ارائه خدمات با کیفیت به گردن نصاب و طراح حفاظ بوده و هیچ توجیهی برای این کار وجود نخواهد داشت. هر اتفاقی که در طراحی و ساخت یک حفاظ روی می دهد باید به اطلاع مشتری رسیده و با او در این باره مشورت شود. حفاظ شاخ گوزنی یک استانداردهایی برای تولید داشته که هر سازنده موظف به رعایت آنها می باشد. حال اگر یک مشتری آیتم های ویژه و یا کمتری نسبت به حالت استاندارد نیاز داشته باشد باید با مشاوره صحیح او را از عواقب و تفاوت های این خواسته مطلع نمود. صنایع فلزی آهن سازان این افتخار را دارد که از بدو تماس شما تا آخرین لحظه مشاوره های لازم را در این باره به شما ارائه نموده و شما را از همه جزئیات کار مطلع سازد. توجه داشته باشید که صنایع فلزی آهن سازان برای مشاوره و یا هر خواسته در چارچوب شما هزینه های اضافی و بی مورد از شما تقاضا نکرده و بالاترین خدمات لازم را با بهترین و مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد.

پشتیبانی فروش در صنایع فلزی آهن سازان

همان طور که در وبسایت این شرکت ملاحظه می نمایید تمام پروژه های ساخته شده با ذکر نام و مشخصات مشتری در آن قرار گرفته و هیچ پشت پرده ای در این شرکت تولیدی وجود ندارد. از این نظر نیز خدمات پشتیبانی صنایع فلزی آهن سازان برای همیشه همراه با مشتریان بوده و ارتباط این مرکز با مشتریان خود به طور دائمی خواهد بود. وجود نام و نشان هر کدان از مشتری ها در سایت این شرکت تولیدی خود گواهی بر این ادعا است. از این نظر نیز شما می توانید این اطمینان را داشته باشید که هر وقت مشکلی برای حفاظ شما وجود داشته باشد، به راحتی می توانید با مشاوره با متخصصین صنایع فلزی آهن سازان آن را رفع کرده و خدمات پس از فروش این شرکت را نیز در اختیار داشته باشید. هر چند متخصصین این شرکت به کار خود کاملاً اطمینان داشته و به هیچ وجه نگران اتفاقات بعد از نصب حفاظ دیواری شاخ گوزنی برای مشتریان نیستند.

چقدر به حفاظ شاخ گوزنی اطمینان داشته باشیم؟

اینکه کسی ادعا داشت باشد که با وجود یک محافظ دیواری مستحکم و قدرتمند مانند حفاظ شاخ گوزنی دیگر به طور کامل خانه خود را ایمن نموده و هیچ سارقی توانایی ورود به این خانه را نداشته باشد، از پایه یک ادعای اشتباه است؛ اما صنایع فلزی آهن سازان این ادعا را دارد که بعد از طراحی و ساخت حفاظ مناسب دیوار خانه شما د نصب آن در سایزهای استاندارد دیگر هیچ کسی توانایی عبور از این حفاظ برای ورود به ساختمان شما را نخواهد داشت.

پروژه طراحی شده توسط صنایع فلزی آهن سازان 09128700940

call us