قیمت حفاظ شاخ گوزنی

محافظت از خانه های سبز شما با حفاظ شاخ گوزنی

نرده شاخ گوزنی

 حفاظ شاخ گوزني  و انواع آن امن ترین نوع حفاظ دیواری است. شما به دنبال پناهگاهی برای خانه یا محل کار خود هستید که احتمالاً تا زمانی که ساختمان شما ادامه یابد. محافظتی که به امنیت زندگی شما و اموال شما و خانواده شما می پردازد. بنابراین محصولی را انتخاب کنید که مطابق با استانداردهای تولید باشد. بسیاری از تولید کنندگان شاخ گوزن ابزار و دانش لازم برای تولید محصولی با کیفیت را ندارند.از کارگاه های متفرقه ای که در اینترنت با قیمت بسیار پایین یافت می شود ، خودداری کنید. این افراد برای سود بیشتر از نام کارخانه های بزرگ استفاده می کنند و قیمت پایین تری را به شما پیشنهاد می دهند. باید بدانید که این قیمت غیر منطقی نیست و با فروش در وزن و ضخامت محصول ، نوع جوشکاری و نوع رنگ ضعیف بدست می آید. و آنها در واقع شما محصول دیگری را با همین نام به شما می فروشند! محصولی که برای حفاظت از ساختمان صرف کرده اید اما به دلیل ضعف در ساخت (جوش ضعیف و شکننده / قطعات غیر استاندارد / تراکم کم / نصب نادرست) تقریباً به راحتی قابل عبور است.به عنوان یک خریدار ، باید توجه داشته باشید که هنگام نصب حفاظ دیواری مسئولیت حوادث تهدید کننده زندگی را بر عهده دارید ، و اگر تیم نصب بیمه نشده باشد و دچار حادثه شود ، آسیب جبران ناپذیر مالی و روانی به عنوان خریدار و کارفرما متحمل می شود.در این مقاله سعی خواهیم کرد اطلاعات کافی در مورد انواع محافظ دیواری ، به ویژه انواع شاخ گوزن و نحوه ساخت و نصب آنها ارائه دهیم. در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه فروشندگان سودجو را که فقط به نفع خودشان فکر می کنند ، شناسایی کنید و روش هایی را که فریب مشتری را فریب می دهد ، توضیح می دهیم تا بتوانید دیدی شفاف تر از حفاظت از ساختمان بدست آورید تا از خود و مردم خود محافظت کنید. با خانواده خود اقدام كنید:

حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

انسان های اولیه برای محافظت از زیستگاه خود در برابر مهاجمان و حیوانات از زیستگاه خود حصار می کشیدند. الوارهای چوبی عمودی داخل زمین فرو می روند و تعدادی از چوب های بریده شده را در معرض دید خود قرار می دهند. این روشی شناخته شده است که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفت اما با پیشرفت نوسازی و شهرنشینی و همچنین ساخت خانه ها به روش مرسوم امروز ، این روش های سنتی از بین رفت.دیوارکشی قابل جدا شدن اولین گزینه برای محافظت از فضای داخلی ملک شما در برابر عوامل بیرونی است. اما دیوارها به تنهایی برای تأمین امنیت ساختمان شما کافی نیستند. سارقان می توانند به راحتی از دیوارها عبور کرده و وارد حریم شخصی شما شوند. در نتیجه احساس نیاز به مکمل دیوارهای ساختمان ، بحثی در مورد محافظت از دیوار وجود داشته است.چرا از حفاظ استفاده می کنیمپاسخ این سؤال بارها توسط توصیه های امنیتی پلیس شهر داده شده است: بیش از 70 درصد سارقین پرونده سرقت را انتخاب می كنند كه دسترسی به آن آسان تر است. نمونه ای که از سوی پلیس شهر ذکر شده است ، سرقت از پراید بود: عدم وجود سارق ، استفاده از قفل فرمان ، پارکینگ در کوچه های تاریک و تاریک و غیره. این امر سارقان را برای انتخاب گزینه سرقت راحت تر می کند.یکی از مهمترین نقض امنیت در سرقت ساختمانها ، وجود دیوارهای کوتاه یا عدم محافظت از دیوار است. بسیاری از افراد نتوانند از حریم شخصی خود محافظت کنند. در حالی که استفاده از انواع حفاظ آتش نشان می تواند محافظ دیواری ایمن ایجاد کند ، در واقع می تواند سارقان را به فکر ساختمان های دیگر که مشکل کمتری برای نفوذ دارند ، بیاندازد.

حفاظ شاخ گوزنی قیمت

سالهاست که از حفاظهای میله ای (بیلیون-آبشار) به عنوان تنها گزینه برای این منظور استفاده شده است. اما این حفاظها دارای مشکلات امنیتی زیادی بودند: مردم می توانستند با ابزارهای مختلف به راحتی روی دیوار و در کنار این حفاظها بایستند ، یا به راحتی یکی از این میله ها را برش داده یا خم کنند. از طرف دیگر با توجه به اهمیت یافتن نمای ساختمان در جوامع امروزی ، شکل میله ای از این نوع حفاظ دیواری به زیبایی ساختمان آسیب می رساند.با درک مشکلات امنیتی محافظت از قدیمی و افزایش روز افزون سرقت در منازل و ساختمانها ، کارشناسان صنعت ساخت و ساز به حمایت از طراحی رسیده اند که نقص های قدیمی را برطرف کرده و حداکثر امنیت را برای هر نوع ساختمان فراهم می کند. . این تحقیق منجر به طراحی نسل جدید حفاظهای دیواری شد:حفاظ شاخ گوزن (ایمنی - زیبایی)

حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم چیست:

مانند بسیاری از اختراعات و اختراعات انسانی ، حفاظ شاخ گوزن از طبیعت الهام گرفته است. حفاظ بر اساس استراتژی دفاعی خالق آهو طراحی و ساخته شده است. حفاظ شاخ دار مجموعه کاملی از میله های حصیری فلزی و موانع به طور نامنظم بهم پیوسته است و مانع عبور افراد از دیوار در ارتفاع مناسب می شود. بسته به نیاز بازار و همچنین با توجه به توان مالی ، انواع مختلفی از حفاظ شاخ گوزن طراحی و تولید می شود. در نتیجه ، شما می توانید از هر قدرت مالی که دارید انتخاب کنید.تفاوت حفاظ شاخ گوزن و حفاظ آبشار (میله لانس)بازدارندگی:مهمترین مزیت حفاظهای نی نسبت به حفاظهای قدیمی عامل بازدارنده است. همانطور که قبلاً دادیم ، در گارد قدیمی (گارد آبشار) ، سارقان به راحتی می توانستند از دیوار صعود کرده و امتحان کنندیکی از مهمترین موارد در مورد نصب سپرها که تقریبا هیچ یک از خریداران از آن آگاهی ندارند ، داشتن بیمه مسئولیت برای تمام تاسیسات است. اما با این بیمه ، در صورت بروز حادثه در محل نصب به نصاب یا هر شخص دیگری ، هیچ مسئولیتی از طرف خریدار و تولید کننده وجود نخواهد داشت و بیمه گذار مسئولیت کامل جبران خسارت پزشکی و مرگ را بر عهده خواهد گرفت.ممکن است شما گمان کنید که خریدار مسئول هرگونه حادثه ای نیست که هنگام نصب به هر دلیلی از جمله افتادن از دیوار رخ دهد. با این حال ، این کاملاً اشتباه است. در چنین حوادثی که بعد از طی یک دادگاه طولانی و کارشناسی و ... اتفاق افتاده و بعد از گذشت بیش از یک سال دادرسی ، کارفرمای ، تولیدکننده و نصب کننده هرکدام تقریبا مقصر هستند (تقریباً یک سوم). و باید همان مقدار پول خون یا جراحات پزشکی را جبران کند!

حفاظ شاخ گوزنی قیمت

کارخانه های معتبر و شناخته شده گوزن شمالی که متاسفانه بسیار اندک هستند ، معمولاً به دلیل استفاده از نصب های حرفه ای و کاربیدی از چنین تصادفاتی رنج نمی برند ، اما همواره بیمه مسئولیت را برای نصاب نصب می کنند. در حالی که کارگاه های مختلف با صرفه جویی در هزینه برای سود بیشتر شاخ گوزن تولید می کنند! معمولاً آنها افرادی را برای نصب می فرستند که تخصص کافی ندارند و با این وجود اکثر این کارگاه ها به دلیل هزینه بالای بیمه مسئولیت برای نصاب ها از نصب خودداری می کنند و در صورت بروز حادثه می توانند دردسر بزرگی باشند ... محافظت از قیمت شاخ گوزنی قیمت محافظت از شاخ گوزن بستگی به عوامل مختلفی دارد. ممکن است انتظار داشته باشید که مانند بسیاری از سایت های دیگر ، در اینجا لیستی از مدل های آهو با ارتفاع و تراکم های مختلفی وجود دارد که قیمت آن درج شده است. اکثر خریداران با مقایسه این قیمت ها و انتخاب کمترین قیمت ، بدون اطمینان از اعتبار تولید کننده و صحت اظهارات وی ، یک سپر خریداری می کنند. به دلایلی توضیح می دهیم که این بدترین انتخاب برای اکثر خریداران است:توسط افراد سودجو فریب نخوریدعدم وجود استاندارد خاص در مدل های نامگذاری و تراکم محافظ در کارگاه های متفرقه: با توجه به تعداد زیاد کارگاه های محافظ متفرقه که هر یک تعریف جداگانه ای از ظاهر و تراکم سپر دارند ، عملا "نمونه خاصی" برای یک نوع محافظ است. به عنوان مثال: هیچ آهو با قد 100 و چگالی 17 وجود ندارد. یعنی اگر با دو تولید کننده محافظ صحبت می کنید و این مدل را سفارش می دهید ، به احتمال زیاد دو مدل مختلف با وزنه های مختلف به دست خواهید آورد! به همین دلیل ، هنگامی که خواستار درخواست قیمت هستید ، افراد سودجو معمولاً از عدم آگاهی خریدار استفاده می کنند و با پایین آوردن شعبه های داخلی محافظت ، قیمت پایین را در لیست فروش خود قرار می دهند.

حفاظ شاخ گوزنی در قم

خرده فروشی در ضخامت و همچنین کاهش تعداد قطعات فلزی بین سپرها: برخی از کارگاههای محافظ از روشهای "ناعادلانه" برای کاهش قیمت تمام شده استفاده می کنند تا به مشتری قیمت پایین تری داشته باشند: به عنوان مثال ، محافظت از شاخه های اصلی فلز ضخیم استفاده می کنند و از نازک تر استفاده می کنند. فلزات برای زیر شاخه ها! این سپرهای نازک تر به راحتی خم و شکسته شده و به پاشنه آشیل سپر تبدیل می شوند. در بیشتر موارد مشتری متوجه این موضوع نمی شود و به دلیل کاهش اندک در قیمت کالاها با خسارت جبران ناپذیری شاخ گوزن روبرو خواهد شد. در بعضی موارد ، آنها همچنین تعدادی از قسمت های داخل سپر را که ممکن است خریدار در نگاه اول متوجه آنها نشود ، از بین می برد. متأسفانه ، بسیاری از "روش های فروش ناعادلانه" روی محافظت در برابر دیوار وجود دارد که مصرف کنندگان با اعلام قیمت پایین ، از مشتری استفاده کرده و آنها را تقلب می کنند. عدم شفافیت در فروش ذکر مواردی مانند: کیفیت جوش ، نوع رنگ ، هزینه نصب و غیره همانطور که در بالا توضیح داده شد ، روش های مختلفی برای جوشکاری و سایه زنی وجود دارد. به عنوان مثال ، رنگ کوره الکترواستاتیک که بهترین راه برای رنگ آمیزی یک فلز است ، به دلیل داشتن فرایند گران قیمت تر و فرآیند طولانی تر شدن ، از یک رنگ مایع گران تر است و همین امر باعث افزایش قیمت نهایی محصول می شود. اما فروشندگان ناعادلانه با اعلام قیمت پایین تر با استفاده از نادیده گرفتن خریدار از این موارد یا با بیان نادرست آنها ، دوباره محافظت از رنگ مایع را به خریدار می فروشند. (مانند این رنگها هیچ تفاوتی ندارند!) همین مورد در مورد کیفیت جوش نیز صدق می کند. کیفیت جوشکاری الکترود هرگز به جوشکاری گاز CO2 نخواهد رسید. مواردی مانند "اگر الکترود جوشکاری دو طرفه از جوشکاری Co2" قوی تر باشد ، نوعی فریب است که فروشندگان غیرمجاز که از دستگاه های جوشکاری مدرن استفاده نمی کنند یا واسطه هایی که محصول متفرقه دیگران را می فروشند ، کار خود را توجیه می کنند.راه حل مناسب برای خرید مورچه ها؟ با توجه به مطالب فوق ، راه حل نهایی برای رهایی از "فروشندگان ناعادلانه" و خریدن کیفیت مناسب و قیمت مناسب برای مورچه ها چیست؟ به طور خلاصه در یک جمله ، راه حل این است: یک تولید کننده معتبر ، معتبر و معروف را انتخاب کنید که تمام جزئیات را صادقانه با خریدار ارائه می کند.

call us