حفاظ شاخ گوزنی

نرده روی دیوار شاخ گوزنی راهی به سوی امنیت بیشتر

حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین حفاظ های روی دیوار

درست مانند سایر قسمت های نمای ساختمان ، سپر استامن نیز برای نقاشی اهمیت دارد. نقاشی سپر شاخ گوزن ، جدا از زیباسازی نما ، از زنگ زدگی و خوردگی سپر گوزن جلوگیری می کند و باعث دوام و ماندگاری آن می شود. این محصولات بسته به نمای ساختمان ، در رنگهای مختلف نصب و مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال ، طبیعی است که رنگ سفید مورد علاقه تر است. مانند سایر فلزات ، نکاتی در رنگ آمیزی سپر شاخ وجود دارد که کیفیت رنگ آمیزی را تعیین می کند. قبل از رنگ آمیزی ، سطح سپر شاخ گوزن باید کاملاً صاف باشد ، بدون ایجاد منافذ ، سطوح بیش از حد ، برآمدگی و زنگ زدگی. با کیفیت خوب انجام شد به منظور از بین بردن منافذ و برجستگی ها ، معمولاً ابتدا مواد ساینده جدا شده و در صورت لزوم قرار می گیرد. سپس رنگ آمیزی انجام می شود.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی چقدر تمام می شود؟

قیمت شاخ گوزن: مشخصات  حفاظ شاخ گوزني دارای مشخصات فنی مانند ارتفاع ، تراکم (تعداد ردیف در هر شاخه) و رنگ آمیزی است که در تعیین قیمت شاخ گوزن برای یک ساختمان نقش دارند. در ضمن ، تراکم های 1 تا 4 ردیف در هر شاخه معمولاً ساخته و در دسترس است و ارتفاع آنها بستگی به کار و نیاز مشتری دارد. برای اتصال میله های شاخ گوزن از دو نوع جوشکاری الکترود و CO2 استفاده می شود و این عامل در تعیین قیمت این نوع محافظ دیواری نقش دارد. میله ها به گونه ای ذوب می شوند که هر یک از آنها در یک جهت رشد کرده و به طور مرتب مرتب شده اند تا از عبور انسان و حیواناتی مانند گربه ها جلوگیری شود. رشد استفاده از سپرهای شاخ نیشکر در ایران به این دلیل بود که سیستم های سنتی که برای تقویت ایمنی ساختمان مورد استفاده قرار می گرفت با ظاهر امروزی مطابقت چندانی نداشت و فاقد ظرافت و زیبایی و همچنین امنیت بالا بود. همچنین قیمت شاخ گوزن ها نسبت به سایر نرده ها گران تر است. به همین دلیل ، معماران به این نتیجه رسیدند که باید نسل جدیدی از محافظت وجود داشته باشد که هم به امنیت و هم در زیبایی ساختمان کمک کند. بنابراین سپرهای شاخ گوزن ساخته و روانه بازار شدند که در صنعت ساختمان مورد استقبال قرار گرفت.

تأثیر حفاظ و نرده شاخ گوزنی بر زیبایی نمای ساختمان

با افزایش سطح دانش معماری در کشور ، شاهد افزایش قابل توجه زیبایی در ساختمانها و استفاده از مواد مختلف برای این منظور هستیم. یکی از مصالح ساختمانی که برای زیبایی نمای ساختمان و با قیمت مناسب مورد استفاده قرار می گیرد ، سپر آنلر است. در حقیقت ، یکی از زیباترین و چشم نوازترین آثار باستانی در دنیای معماری این است که با دور زدن امنیت ، با جوش کردن میله های لبه تیز مانند شاخ گوزن ، چشمان همه رهگذران را به خود جلب می کند و آنها را به دیوار نصب می کند و به زیبایی نقاشی می کند. متناسب با رنگ ساختمان. . در واقع ، محافظت از شاخ گوزن یکی از تکنیک های نسل جدید برای زیباسازی ساختمان ها است ، که یکی از انواع محافظت در ساختمان است که ماندگاری بالایی دارد و نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد و این که قیمت شاخ گوزن بسیار بهتر از سایر محصولات مشابه است. است. سپر شاخ گوزن را می توان در انواع نمای کامپوزیت ، سنگ و فلز استفاده کرد. سازنده با تغییر ارتفاع و تراکم ، می تواند شاخ گوزن را دقیقاً به خریدار سفارشی که سفارش ساخت هود را داده است ، بطور کامل مطابق با نما خود تنظیم کند. با توجه به تغییر قیمت شاخ گوزنشی شما نیاز دارید با ما تماس بگیرید تا مناسب ترین قیمت برای شاخ نی را دریافت کنید.

مراحل ساخت نرده شاخ گوزنی

سپر شاخ گوزن مطابق نیاز مشتری و نوع دیواره ساختمانی که حصار و سپر نیاز به نصب دارد ، ساخته و ساخته می شود. ساخت سپر گوزن مانند هر سپر ساختمان دیگر مراحل زیر را دارد: ابتدا سازنده سپر میله ها را از سازنده شافت خریداری کرده و آنها را به محل تولید سپر و سایت تولید پوسته آهو منتقل می کند. سپس میله ها در اندازه های مختلف برش داده می شوند تا بتوانند سپر شاخ گوزن را در آن قرار دهیم (باید از گیوتین برای بریدن شاخه های اصلی و فرعی و شاخ های کوتاه استفاده شود تا زاویه دار و به اندازه کافی تیز باشند.) از قالب پرس برای قالب ریزی و خم کردن قسمت های محافظ استفاده می شود. پس از خم شدن و قالب گیری ، قطعات آماده شده به جوشکار تحویل داده می شوند تا قطعات آن را طبق سفارش مشتری (بر اساس تراکم ، ارتفاع و ترتیب مرتب) قرار دهند. سپس مرحله پخت به فر می رسد. پس از جوش و رنگ آمیزی ، پس از پاشیدن رنگ پودر ، سپر درون کوره پخته شده و در انبار قرار می گیرد. در این مرحله کار ساخت و ساز به پایان رسیده است و سپر شاخ گوزن آماده انتقال به محل نصب و نصب سپر روی دیواره یا درب است.

ابعاد حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟

همانطور که گفته شد سپر شاخ گوزن به ابعاد سفارشی مشتری تولید می شود اما ابعادی که معمولاً به عنوان سپر دیواری برای ساختمان ها استفاده می شود به شرح زیر است. این سپرها معمولاً در شاخه های دو متری ساخته می شوند. ارتفاع استاندارد این سپرها حدود هفتاد تا صد سانتی متر است. عرض سپرهای شاخ نیز به ارتفاع بستگی دارد و معمولاً بین پنجاه تا هفتاد سانتی متر ساخته می شود. تراکم به معنی تعداد شاخه های اصلی در دو متر است. تراکم معمول سپر شاخ گوزن از هفت تا سیزده ردیف در دو متر متغیر است. سپر شاخ گوزن به گونه ای ساخته شده است که شاخه های اصلی بلندتر از شاخ های دیگر در ردیف میانی هستند. به عنوان مثال ، یازده ردیف اصلی در صورت فلکی ارتفاع وجود دارد ، یعنی در هر دو متر شاخ نی. در چگالی سیزده ، شاخکها تقریباً پانزده سانتی متر از هم فاصله دارند. شاخه های اصلی مستقیماً به شاسی جوش داده می شوند و شاخه های فرعی به شاخه اصلی جوش داده می شوند. برخی از تبلیغ کنندگان همچنین به دلیل تبلیغات زیرمجموعه ها را برای تبلیغات در نظر می گیرند و حداکثر 8 یا حتی بیشتر شماره مشتری محور را به دست می آورند ، که صرفاً مربوط به تبلیغات است. بهتر است بدانید که حداکثر چگالی مورد استفاده در نصب و ساخت سپر شاخ گوزن است. بدیهی است که برای همه انسانها مسئله امنیت ساختمان که در آن کار می کنند یا زندگی می کنند یکی از اصلی ترین نگرانی هاست. مسئله دیگر که این نگرانی را تشدید می کند ، روش های جدیدی است که سارقین برای سرقت یک ساختمان استفاده می کنند. در همین حال ، اگر در گذشته فقط شبهای غیر مجاز یا ساعات غیر کار وجود داشت ، امروز در هر ساعت از شبانه روز گزارشی از سرقت و سرقت مشاهده می کنیم. بنابراین باید تمام ابزاری را که می تواند امنیت کار یا ساختمانهای مسکونی را فراهم کند ، بدانیم تا بتوانیم از هرکدام بیشترین بهره را ببریم. بدون شک سپر شاخ گوزن یکی از در دسترس ترین و بهترین ابزار برای ایمن سازی ساختمان با هر تعداد طبقه است. ابزاری که علاوه بر سهولت در نصب ، نیازی به تعمیر و نگهداری نداشته و در هر رنگ و تراکم مورد نظر قابل تهیه است.

ملاحظات امنیتی حفاظ شاخ گوزنی

قبل از ترک خانه برای مدت طولانی ، ملاحظات ایمنی را در نظر بگیرید. امنیت خانه موضوع مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد ، به ویژه هنگامی که ساکنان قصد سفر دارند. سرقت از منزل یکی از نگرانی های مسافرینی است که ممکن است صاحب خانه مورد غفلت واقع شود زیرا بیشتر سرقت ها در غیاب صاحبان خانه اتفاق می افتد. بنابراین ایمنی خانه یکی از اولویت هایی است که قبل از ترک خانه باید در نظر بگیرید. برای جلوگیری از بروز حوادث و تصادفات ، مالکان خانه باید با روشهای محافظت در منزل آشنا شوند تا در صورت بروز آن از بروز جرم و جنایت جلوگیری و برخورد کنند. در مورد روشهای جلوگیری از سرقت منزل موارد زیر به طور گسترده مورد بحث قرار گرفته است. با کنترل دسترسی و محافظت از اموال خود ، می توانید خانه خود را در مقابل دسترسی غیرمجاز ایمن کنید و با خیال راحت مسافرت کنید. استفاده از انواع روش های محافظتی مانند استفاده از دوربین های مدار بسته ، بستن سوراخ های آهو روی دیوار از مواردی است که می تواند از ورود سارقان به داخل خانه جلوگیری کند. متأسفانه سرقت تنها مورد خطرناک نیست. آتش سوزی و حوادث دیگری نیز وجود دارد که ممکن است به دلیل سهل انگاری و عدم مسئولیت ساکنان مسکونی رخ دهد. عناوین این مقاله عبارتند از: • از محافظ شاخ گوزن برای محافظت از حیاط استفاده کنید • نکات مربوط به محافظت از صاحب خانه را بررسی کنید • سایر نکات ایمنی قبل از ترک خانه • نکات ایمنی برای جلوگیری از حوادث خطرناک • نصب محافظت از شاخ گوزن برای محافظت از حیاط برای محافظت از حیاط از سپر شاخ گوزن استفاده کنید حیاط و بیرون خانه از اولین مناطقی است که توسط سارقان مشاهده می شود ، بنابراین ملاحظات امنیتی برای محافظت از آنها ضروری است. استفاده از ابزار و محافظت از دیوار مانند شاخ گوزن باعث افزایش امنیت خانه شده و از ورود سارق جلوگیری می کند. برخی از نمونه های حفاظتی که در خارج از خانه استفاده می شود عبارتند از: انواع درب حیاط و دیوار حیاط: برای محافظت بیشتر از خانه می توانید حیاط را به انواع سپر مانند شاخ گوزن مجهز کنید. سپر شاخ گوزن با ساختار شاخه ای و برجسته خود ، ورود سارقان را غیرممکن می کند. این سپرها در ارتفاع 1 تا 2 سانتی متر تولید می شوند و می توانند به هر اندازه که نیاز دارید سفارشی سازی شوند. سپر شاخ گوزن از فولادی ساخته شده است که به راحتی قابل شکست و خم شدن نیست ، بنابراین با خیال راحت خانه را ترک کنید زیرا سپر گوزن می تواند مانند نگهبان از خانه شما مراقبت کند.

call us