حفاظ روی دیوار

نرده پنجره جزی جدا نشدنی از نمای هر ساختمان می باشد.

هفت نکته برای انتخاب حفاظ روی دیوار

هیچ چیز مانند یک حفاظ روی دیوار نمی‌تواند خانه شما را از مابقی خانه ها متمایز کند. این نرده ها بسیار زیبا و ظریف هستند و امنیت خوبی را برای خانه شما به ارمغان می آورند. البته قبل از خرید چند نکته مهم وجود دارد که باید به آنها توجه کنید.

کارخانه تولید کننده

یکی از مهمترین عواملی که هنگام خرید یا سفارش حفاظ روی دیوار باید به آن توجه کنید کارخانه تولید کننده آن است. کارخانه تولید کننده در کجا قرار دارد؟ چقدر معتبر است؟ چه مدت در زمینه تجارت فعالیت کرده است؟ این ها سوالات مهمی هستند که شما باید قبل از خرید محصول جواب آنها را بیابید.

سبک میله ها

میله های حفاظ روی دیوار می‌توانند سبک های متفاوت و گسترده ای داشته باشند بعضی ها به صورت میله های مستطیلی و قائم هستند در حالی که بعضی ها دارای پیچ خوردگی و منحنی هستند. سبکی از میله ها را انتخاب کنید که علاوه بر زیبایی و چشم نوازی بیشترین امنیت و حفاظت را داشته باشند.

عرض پیکت

در نرده های آهنی بین میله ها فاصله هایی وجود دارد که میله ها را از یکدیگر جدا می‌کند. هر چه این فاصله کمتر باشد بهتر است زیرا باعث می شود حیوانات نتوانند از آن عبور کنند و به حیاط وارد شوند. عرض های مختلف را در نظر گرفته و در نهایت عرضی که مطابق با سبک و طرح مورد نظر شماست را انتخاب نمایید در عین حال توجه داشته باشید طرحی را انتخاب کنید که باعث جلوگیری از ورود حیوانات محلی و دیگر حیوانات شود.

اجزای زینتی

شما همواره می‌تواند جایگاهی را در حفاظ روی دیوار برای اجزای زینتی مشاهده کنید. این جایگاه می‌تواند شامل گلدسته یا تزئین و یا زینت کاری هایی که مستقیما در جلوی حفاظ روی دیوار اضافه می‌شوند. توجه داشته باشید هرچه که اجزای زینتی که به نرده اضافه می‌شود بیشتر باشد قیمت نرده بیشتر می‌شود پس سعی کنید بین زیبایی و قیمت تعادل برقرار کنید.

رنگ / رنگ پوششی

وقتی شما به حفاظ روی دیوار فکر می‌کنید احتمالا اولین رنگی که به ذهن شما می آید رنگ مشکی باشد. زیبایی شناخته شده بودن و کلاسیک بودن این رنگ می‌تواند دلیل خوبی برای این موضوع باشد. اما این تنها انتخاب شما نیست. رنگ های مختلفی برای حفاظ روی دیوار وجود دارد. همچین رنگ کردن حفاظ آهنی از خوردگی آن جلوگیری می‌کند و ماندگاری آن را تضمین می‌کند. مطمئن شوید که کارخانه سازنده از رنگ های پوششی و ضد زنگ استفاده کرده باشد نه از رنگ های سنتی. رنگ های پوششی پایدار تر هستند و شما را تا مدت زیادی از رنگ کردن مجدد بی نیاز می کنند.

حریم خصوصی

با اینکه نرده های آهنی می‌توانند زیبا امن و مقاوم باشند اما همواره نمیتوانند حریم خصوصی شما را تضمین کنند زیرا کم پهنا ترین نرده ها نیز درزه هایی دارند که به افراد اجازه می دهند که آنسوی نرده ها را ببینند. اگر حریم خصوصی برای شما مهم است شما باید با نصب کننده خود همکاری کنید تا راه حلی برای مشکل بیابید. نصب صفحه های فلزی می‌تواند به محافظت از حریم خصوصی شما کمک کند یا چیز های دیگری همانند کاشتن درختچه هایی پشت نرده ها.

مراقبت و تعمیر

بر خلاف نرده های چوبی، نرده های آهنی نیازمند نگهداری و تعمیر هستند و شما باید به صورت دوره ای آنها را تعمیر کنید. با اسفنج و آب کف این کار امکان پذیر است توجه داشته باشید شاید شما به یک بروس نازک برای تمیز کردن جاهای خاصی از نرده نیاز داشته باشید. علاوه بر تمیز کردن نرده ها شما باید به صورت دوره ای و مداوم حصار خود را بررسی کنید و هر بخش خم شده را تعمیر کنید (در درجه اول به دلیل ضربه های شدید) با این نکات شما باید آمادگی لازم را برای انتخاب حفاظ روی دیوار و مسولیت هایی که به همراه دارد کسب کرده باشید.

پروژه طراحی شده توسط صنایع فلزی آهن سازان    09128700940

call us