حفاظ فرفورژه پنجره

نرده حفاظ پنجره سدی در برابر سارقین.

عکس حفاظ پنجره

یکی از اجزای مهم هر خانه که همه جا به چشم می خورد پنجره ها هستند ، پنجره ها در آشپزخانه ، پذیرایی،اتاق بچه ها و... وجود دارند و همیشه باید نکاتی را برای حفاظت از آن ها رعایت کرد . در گذشته خرید یک حفاظ پنجره خوب و مناسب دغدغه ی افراد بود،حفاظ های آهنی غول پیکری که ظاهر اتاق را زشت می کرد و حرکت دادن آن های غیر از سروصدا آفریدن مزیت دیگری نداشت امروزه از رده خارج شدند و جایشان را به نسل جدید حفاظ های پنجره داده اند .

حفاظ پنجره خوب یعنی آرامش اهل خانه

حفاظ پنجره ای خوب و مناسب است که شمارا از شر سروصداهای آزار دهنده کوچه و خیابان آسوده سازد ؛ با نسل جدیدحفاظ پنجره دیگر نگران صدای رفت و آمد عابران و بوق های ممتد ماشین های مزاحم در کوچه و خیابان نباشید . شاید پیش از این نگران بودید که فرزندتان به کنار پنجره رود و منظره بیرون را تماشا کند ؛ اما حالا با وجود حفاظ پنجره اصلا نگران سلامت کودکانتان نباشید و با خاطری آسوده بگذارید تا کنار پنجره بنشیند . برخی از افراد به خاطرایجاد تاریکی و کاهش نور توسط حفاظ پنجره ناراضی هستند ؛ اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید می توانید از حفاظ اکاردئون ( کشویی) استفاده نمایید . حفاظ پنجره برای داشتن امنیت بیشتر در ساختمانها امروزه مورد استفاده قرار میگیرد. حفاظ پنجره علاوه بر سد کردن ورود سارقان میتواند نمای زیبایی به ساختمان شما بدهد.

طراحی جذاب حفاظ پنجره

برای ساخت ایمن ساختمان میتوان از انواع حفاظ های فرفورژه ها ویا طرح های کلاسیک منظم یا نا منظم استفاده کرد. با طراحی جذاب حفاظ پنجره ها فضایی پر نور و فراخ داشته باشید و زندگی سراسر شادی و آرامش را تجربه نمایید. می توانید با توجه به نوع سلیقه و نیازتان ،عکس حفاظ پنجره مورد نظرتان را تهیه و با مشورت صاحب نظران در این زمینه حفاظ پنجره تان را تهیه نمایید .

call us