حفاظ نیزار

این نوع حفاظ از سری حفاظ های روی دیوار شکلی شبیه به نیزار های عمودی داشته و ظاهرا غالبا منظمی دارد.

حفاظ نیزار

استفاده از حفاظ امری لازم و ضروری در دنیای امروز و ساختمان های امروزی می باشد. حفاظ نیزار نیز یکی از جدیدترین ابتکارات بشری برای حفاظت از دیوارهای ساختمان های مسکونی و اداری می باشد و این حفاظ شکل ظاهری شبیه به نیزار داشته و به همین خاطر به این اسم نامگذاری شده است. سال های بسیار زیادی است که ساکنین آپارتمان ها و واحد های ویلایی به سمت استفاده از حفاظ روی دیوار روی آورده و در طی این سال ها روش ها و مدل های حفاظ دیواری نیز پیشرفت چشم گیری داشته و تنوع و کیفیت آنها به شدت افزایش یافته است. در حال حاضر شما با هر سلیقه و علاقه ای می توانید یکی از این حفاظ ها را برای محافظت روی دیوار خانه خود نصب کنید که حفاظ نیزار نیز یکی از زیباترین و جذاب ترین آنها می باشد که در این متن قصد داریم خصوصیات آن را به شما معرفی نماییم.

کیفیت ساخت حفاظ نیزار

میلگرد های استفاده شده برای تولید حفاظ دیواری نیزار میلگردهای نمره 10 می باشند که در تراکم های مختلف به هم و به پایه اصلی جوش خورده اند. پروفیل استفاده شده برای پایه اصلی این حفاظ معمولاً یک پروفیل 20 در 40 می باشد که شاخه ها با استفاده از جوشکاری تحت گاز خنثی به این پروفیل چسبیده اند. برای رنگ آمیزی این حفاظ نیز از رنگ کوره ای پودری الکترواستاتیک استفاده شده است که در کنار استحکام کیفیت ساخت آن را افزایش دهد. استفاده از چنین مواد ایده آلی برای یک حفاظ دیواری نشان از توجه بالا به موارد ایمنی و کیفیت بالای ساخت آن می باشد. نوک های شاخه های حفاظ نیزار نیز همانند حفاظ شاخ گوزنی به طول 5 سانتی متر تراشیده شده و با حالت خم کاری که برای میلگردهای آن به کار رفته مانند یک تیر به پرواز در آمده می باشند که به محض دیدن شکار بر سر آن فرود خواهند آمد.

طراحی شده توسط صنایع فلزی آهنسازان 09128700940.تاریخ: اردیبهشت 96

مشتری: موسوی زاده

دسته بندی: طراحی و اجرا

مکان: لواسان

امتیاز:مشاهده سایت پروژه

مزیت های امنیتی حفاظ نیزار

حفاظ دیواری نیزار یکی از ایمن ترین حفاظ های دیواری حال حاضر است. این حفاظ با ترکیبی از شاخه های مختلف که از دور شبیه به سیم خاردار بزرگی دیده می شوند، تمام جهت های ورودی و خروجی را بر سارقین می بندد و هیچ کسی یارای عبور از این شاخه ها را نخواهد داشت. اگر به شکل این نیزار روی این حفاظ دیواری دقت نمایید، متوجه خواهید شد که عبور از بالای آنها نیاز به بالا رفتن از چنگال های تیز آن که چیزی حدود 5 سانتی متر است، می باشد. عبور از این چنین تراکم شاخ ها آن هم در ارتفاع بالای دیوار تقریباً غیرممکن به نظر می رسد. این حفاظ دقیقاً مانند یک سیم خاردار عظیم روی دیوار عمل می کند. یکی دیگر از مزیت های امنیتی حفاظ نیزار عدم استفاده از تیرهای افقی و بدون خار در آن می باشد و به این ترتیب هیچ جای دستی در این حفاظ وجود نخواهد داشت. این خاصیت تمام راه های ممکن برای عبور از یک حفاظ دیواری را از بین می برد. نیزاری را تصور نمایید که از جنس فلزی بوده و روی دیوار خانه شما قرار گرفته باشد. هیچ کس حتی فکر عبور از این نیزار را نیز به خود نخواهد داد.

طول عمر حفاظ نیزار

همه چیز در این حفاظ دیواری فلزی است. جوشکاری انجام شده نیز با بالاترین استانداردهای موجود بوده و خم کاری میلگردها نیز با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام پذیرفته است. ترکیب این چنین موادی با یک رنگ درجه یک ضد زنگ آن را برای همیشه روی دیوار خانه شما بیمه نموده است. از این جهت می توانید ادعا داشته باشیم که احتمالاً طول عمر حفاظ دیواری نیزار از طول عمر دیوار خانه شما نیز بیشتر خواهد شد. این قابلیت و این مزیت اطمینان شما را درباره امنیت خانه خود بیشتر خواهد کرد و این نوید را به شما خواهد داد که دیگر شما نیاز به هیچ هزینه ای برای تعویض و یا تعمیر حفاظ دیواری خانه خود نخواهید داشت. اگر بخواهیم طول عمر حفاظ نیزار را در یک جمله بری شما خلاصه کنیم، باید بگوییم که در مقابل این حفاظ شما باید برای دیوار خانه خود عمری را در نظر بگیرید؛ زیرا طول عمر حفاظ نیزار حتی از دیوارهای خانه شما نیز بالاتر خواهد رفت. حفاظ نیزار این یک ایمنی ابدی را روی دیوار شما به وجود خواهد آورد.

جنبه های ظاهری حفاظ نیزار

یکی از مزیت های بزرگ حفاظ نیزار در زیبایی ظاهری بسیار خوب آن است. استفاده از رنگ های مختلف می تواند بر این زیبایی افزوده و جذابیت خانه شما را چندین برابر بیشتر نماید. با توجه به دید اول هر بیننده وجود چنین زیبایی در یک حفاظ آهنی دیواری کاملاً نیاز بوده و بدون این زیبایی نصب یک حفاظ آهنی از جذابیت های خانه زیبای شما خواهد کاست. در کنار حفاظ نیزار شما می توانید از چند درخت سرسبز نیز در حیاط خانه خود استفاده نمایید تا زیبایی خانه خود را به حد نهایت آن برسانید. استفاده از ابتکاراتی مانند این نه تنها از نظر زیبایی خانه شما را تبدیل به یک الماس درخشان و بی همتا در شهر خواهد کرد بلکه آن را تبدیل به یک الگو برای سایرین مالکین نیز خواهد نمود تا از طرح و ایده شما الگو گرفته و آنها را در خانه خود نیز به کار ببندند.

مقرون به صرفه بودن حفاظ نیزار

با توجه به عدم استفاده از تیرهای افقی و مهارهای دیگر برای استحکام حفاظ دیواری نیزار و یک دست بودن شابلون آن در همه شاخه ها وزن تمام شده این حفاظ نسبت به سایر موارد کاهش یافته و قیمت آن نیز نسبت به موارد دیگر کمتر خواهد شد. از این نظر هم این حفاظ می تواند یک صرفه جویی اقتصادی نسبت به برخی دیگر از حفاظ های دیواری برای شما به دنبال داشته باشد. البته دقت داشته باشید که مقرون به صرفه بودن به معنای بی کیفیت بودن و یا ارزان بودن حفاظ آهنی نیزار نیست. استفاده از مصالح ارزان برای ایجاد امنیت در خانه چیزی جز یک افسوس و پشیمانی به دنبال خود ندارد. به هیچ وجه در تهیه این چنین مواردی نباید ریسک کرده و به سمت مصالح بی کیفیت و ارزان رفت. اتفاقاً استفاده از یک حفاظ با کیفیت تر مانند سپردن دارایی و خانه خود به یک نگهبان زبده و قوی هیکل است که چهار چشمی مواظب عبور و مرور افراد متجاوز و سارقین است.

موارد استفاده از حفاظ نیزار

حفاظ نیزار به عنوان یک محافظ درجه یک برای انواع خانه ها اعم از خانه های ویلایی، آپارتمان ها و خانه های قدیمی و ادارات و مراکز بزرگ مورد استفاده قرار گرفته و قابلیت این را دارد که بیشترین میزان امنیت را برای این ساختمان ها تأمین نماید. دقت داشته باشید که با وجود درهای بسیار قدرتمند امروزی و قفل های ضد سرقت مورد استفاده در ساختمان های امروزی قبل از همه دزدگیرها و دوربین های امنیتی این حفاظ دیواری است که قرار است در مقابل متجاوزان و سارقان قرار بگیرد. از این نظر استفاده از یک حفاظ مستحکم که توانایی مقابله با همه را داشته باشد، نیاز ساختمان های امروزی است. حفاظ نیزار نیز این مزیت را برای همه نوع ساختمان فراهم خواهد کرد. مورد دیگری که درباره موارد استفاده از حفاظ دیواری نیزار حائز اهمیت است، امکان استفاده آن بر روی دیوارهای غیر هم سطح است. این حفاظ به راحتی تمام قابلیت های خود را روی چنین دیوارهایی نیز ایجاد می نماید.

تولید حفاظ نیزار در صنایع فلزی آهن سازان

صنایع تولیدی فلزی آهن سازان با سال ها تجربه در زمینه تولید انواع حفاظ آهنی روی دیوار و درب های محافظ در حال حاضر تجربه بسیار بالایی در این زمینه داشته و از این رو خدمات خود را با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. صحبت کردن از تجربه در زمینه کارهای تولیدی فلزی یک مزیت بسیار بزرگ هم برای تولید کننده و هم برای مشتری می باشد. این چنین کارهای تولیدی برای رسیدن به اوج کیفیت خود نیاز به تجربه و انجام پروژه های زیادی دارد. شاید در دید اول طراحی و تولید حفاظ نیزار کار خیلی سختی به نظر نرسد اما با توجه به حساسیت کار این وظیفه باید با ظرافت های خاصی انجام شود. یک جهت اشتباه برای یک شاخه از نیزار یک راه در رو برای این حفاظ خواهد بود و تمام زحمات و هزینه ها را به باد فنا خواهد داد. از این رو است که سپردن تولید این نوع محصولات به افراد تازه کار یک ریسک بزرگ می باشد. مشاورین صنایع تولیدی آهن سازان با توجه به تعداد زیاد پروژه های انجام داده در زمینه انواع مختلف حفاظ های دیواری کاملاً به جزئیات این حفاظ ها احاطه داشته و با یک نظر بهترین آنها را به شما معرفی خواهند کرد. برای وصل شدن به دریایی از اطلاعات مفید و سودمند در زمینه حفاظ های دیواری شما تنها نیاز به یک تماس با مشاورین این مرکز خواهید داشت.

امکانات را فراموش نکنید.

دقت داشته باشید که علاوه بر تجربه عامل دیگر در بالا رفتن تولید حفاظ نیزار امکانات لازم برای این کار است. تجربه هر چقدر هم که گرانبها باشد بدون امکانات ضروری ارزش زیادی نخواهد داشت. صنایع تولیدی آهن سازان با بهترین امکانات دست به تولید حفاظ نیزار و سایر حفاظ های دیواری زده و تمام مراحل این کار اعم از جوشکاری، خم کاری، تیز کردن و طراحی و نصب را به بهترین نحو برای شما انجام می دهد. مشاهده نمونه این کارها صحت ادعای ما را به شما اثبات خواهد کرد.

call us