حفاظ نیزار

نرده حفاظ نیزار مسیری رو به سمت امنیت .

حفاظ نیزار

شاید شما نیز جزو ان دسته از افرادی هستید که از حضور همیشگی گربه های ولگرد که ناقل هزاران نوع بیماری وحشتناک هستند در حیاط خانه تان رنج می برید . برخی افراد نیز شب ها از فکر اینکه ممکن است هر لحظه سارقی را بالای سرخودشان ببینند خواب آسوده ندارند ؛ امروزه با وجود  حفاظ نيزار  دیگر نگرانی های گذشته معنایی ندارد و به آسانی با نصب این نوع حفاظ آرامش را برای خود و خانواده تان به ارمغان بیاورید .

حفاظ نیزار یعنی امنیت در برابر هر متجاوزی

در جامعه امروز ما یکی از فاکتوری های اصلی معماران هنگام طراحی و ساخت هر ساختمانی تعبیه مکانی مناسب برای حفاظ نیزار می باشد ؛ معماران هنگام ساخت آپارتمان یا شرکت محلی را برای نصب حفاظ نیزار تایین می نمایند تا پس از تکمیل ساختمان از مزایای این حفاظ بی نظیر استفاده کنند . حفاظ نیزار بهترین انتخاب برای خلاص شدن از شر موجودات مزاحم در محل کار یا زندگی شما است ؛ این حاظ اازه ورود حیوانات را حتی به حیاط شما نیز نخواهد داد و در نتیجه برای همیشه از وجود حیوانات در محل کاریا زندگی تان خداحافظی خواهید کرد .

حفاظ نیزار پادشاه زیبایی محافظ ها

حفاظ نیزار یکی از بهترین حفاظ های نسل جدید است که امروزه در بازار برای رفاه حال مشتریان عرضه می شود ، این نوع حفاظ از نیزار های به همدیگر بافته شده در طبیعت الهام گرفته شده است و در اوج بی نظمی و در هم تنیدگی زیبایی خاص و چشم نوازی دارد . ساخت نرده نیزار ارتفاع از ۸۰ سانتی متر تا ۱۲۰سانتی متر در نظر گرفته می شود؛ارتفاع ذکر شده بنا به نوع کاربری ساختمان ومحل نصب قابل تغییر می باشد. بهترین ارتفاع پیشنهادی کارشناسان برای نرده نیزار ۱۲۰ سانتی متر می باشد ؛این ارتفاع هم امنیت بالایی را برای ساختمان ایجاد می کند و هم زیبایی ظاهری خوبی دارد . عرض حفاظ نیزار نیز نسبت به ارتفاع آن از ۳۰ سانتی متر تا ۷۰سانتی متر متغیر است ؛ و سخن آخر اینکه حفاظ نیزار انتخابی عالی و مقرون به صرفه برای تامین نیاز های شماست و پیشنهاد می کنم به هیچ وجه خرید این حفاظ را به آینده موکول نکنید .

call us