حفاظ لیلیومی

درب آکاردئونی نوعی محافظ کشویی می باشد که قابلیت نصب بر روی انواع درب ورودی را دارد.

آشنایی با حفاظ لیلیوم و کاربرد های آن :

نسل جدید حفاظ های روی دیوار سرشار از نوآوری و خلاقیت است،حفاظ لیلیوم یکی از بهترین انواع حفاظ برای استفاده برروی دیوار و تامین امنیت;مناطق مسکونی یا اداری می باشد .حفاظ لیلیوم با الهام گرفتن از شاخه های خوشرنگ و زیبای لیلیوم زیبایی خاصی را به محیط;خانه و محل کار شما می بخشد.

حفاظ لیلیوم | نرده حفاظ روی دیوار چیست ؟

شاید تا دیروز اکثر مردم دغدغه این را داشتند که چگونه شب ها با وجود دیوار های کوتاه حیاط و استرس آمدن سارقان راحت بخوابند ؛ در گذشته ظاهر حفاظ های روی دیوار اصلا خوشایند نبود و با اسفتاده از آن ها از زیبایی نمای بیرونی خانه کاسته می شد. اما امروز با وجود حفاظ لیلیوم زیبا و چشم نواز علاوه  بر حفظ امنیت برای خودتان و خانواده تان زیبایی را به خانه و تماشاگران منزلتان در خیابان هدیه کنید .

مزایای استفاده از حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم دشمن اصلی سارقانی است که منزل شما را سوژه شکار خود قرار داده اند ؛‌قطعا هر کسی با دیدن شاخه های تیزو برنده این نرده حفاظ روی دیوار خواهد ترسید؛ شاخه های تیز و در هم تنیده شده حفاظ لیلیوم  نرده حفاظ روی دیوار عبور را در سخت ترین شرایط ممکن قرار داده است .

ویژگی های ظاهری حفاظ لیلیوم

از نظر زیبایی و ویژگی های ظاهری این نرده فوق العاده است و می تواند نیازهر خانواده ای را با هر فرهنگ و سلیقه ای تامین نماید . حفاظ لیلیوم ،نرده حفاظ روی دیوار در اندازه های متفاوت برای تامین نیاز مشتریانش تولید می شود؛ از نظر ارتفاع در اندازه های  ۵۰ الی ۱۲۰ ساخت تولید و ساخته میشوند. نکته ای که باید حتما هنگام خرید این نوع نرده توجه کنید اینست که عرض این نوع نرده نباید کمتر از ۵۰ سانتیمتر باشد؛اگر عرض حفاظ ۵۰ سانتیمتر  یا بیشتر باشد از ضریب حفاظتی بالاتری برخوردار خواهد بود . عرض دیوار های پیرامونی معمولا بین ۳۵ تا ۴۰ سانتیمتر می باشد؛وقتی عرض حفاظ از عرض دیوار بیشتر باشد؛هر سارقی که قصد ورود به خانه ی شمارا داشته با دیدن این عرض از راهی که آمده پشیمان خواهد شد و بر می گردد .

call us