حفاظ لیلیوم

این نوع حفاظ نرده ای سلطنتی بوده بسیار زیبا و بسیار مستحکم و همچنین نفوذ ناپدیر است.

درباره این پروژه

حفاظ لیلیومی از لحاظ زیبایی بی نظیر و از لحاظ ایمنی بدون نقص است. این نوع از سری حفاظ های روی دیوار بسیار مقاوم بوده و تنه ای 8 سانتی را ایجاد میکند. این ضخامت از تنه باعث شده تا هیچ قیچی ای قابلیت برش آن را نداشته باشد. این نوع حفاظ سلطنتی است یعنی در ساخت آن از لحاظ متریال مصرفی و کمیت همچنین کیفیت کوچک ترین دریغ یا کمبودی در مصرف و ساخت نشده است.صنایع فلزی آهن سازان افتخار تولید حفاظ لیلیومی در تراکم بسیار بالا با بهترین کیفیت را دارد.رنگ آمیزی این نوع نرده از سری حفاظ های روی دیوار بصورت الکترو استاتیک رنگ پلاستیک انجام میشود تا بهیچ وجه بعد از گذشت سالیان اندک دچار شکستگی در رنگ و زنگ زدگی نشود، این حفاظ در رنگ های سفید مشکی قه وه ای سوخته و کرم تولید شده و رنگ های گلهای لیلیوم آن اغلب طلایی و مسی یا قرمز بوده است.ما همواره سعی بر آن داشتهایم تا طراحی مطابق سلایق مختلف داشته باشیم

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم را می توان اوج هنر و ابتکار امروز برای حفاظ بالای دیوار دانست. این حفاظ به دلیل شباهت بالا و ایده اصلی آن از گل لیلیوم به این نام، نامگذاری شده است. گل لیلیوم که بوته های خاردار هم قدی دارد، چنان در هم می تند که عبور از یک باغ گل لیلیوم تقریباً غیرممکن است و این گل به همین خاطر مشهور است. استفاده از نمونه های طبیعی برای ساخت وسایل مصنوعی و صنعتی عقبه ای بسیار دیرینه دارد و این ایده پردازی همیشه یک ایده موفق و پیروز بوده است. حفاظ آهنی لیلیوم نیز به دلیل همین ایده پردازی یک حفاظ قدرتمند برای دیوار ساختمان ها و آپارتمان ها خواهد بود. عبور از میله های در هم تنیده و تیز این حفاظ کاملاً غیر ممکن بوده و این حفاظ به معنای واقعی یک محافظ درجه یک می باشد. شباهت های ظاهری این حفاظ به گل لیلیوم آن را یک حفاظ لاکچری و لوکس قلمداد کرده و وجود این حفاظ بر روی دیوار خانه شما احتمالاً آن را زبانزد خاص و عام و همه اطرافیان خواهد کرد.

طراحی شده توسط صنایع فلزی آهن سازان 09128700940.تاریخ: بهمن 94

مشتری: صفوی نژاد

دسته بندی: طراحی و اجرا

مکان: آبسرد

امتیاز:مشاهده سایت پروژه

زیبایی سلطنتی حفاظ لیلیوم

از زمان ایده پردازی ساخت حفاظ آهنی لیلیوم، به دلیل ساختار بسیار زیبا و جذابی که در آن قرار داده شده و شباهت ظاهری آن به گل لیلیوم، به حفاظ سلطنتی معروف گشته است. در واقع بودن این حفاظ علاوه بر تضمین زیبایی ساختمان شما وجه سلطنتی نیز به آن خواهد بخشید. برای داشتن یک کاخ سلطنتی شما نیاز حتمی به استفاده از حفاظ لیلیوم خواهید داشت. این یک ایده کامل است. در طراحی حفاظ دیواری لیلیوم از شکل ظاهری گل لیلیوم ایده گرفته و زیبایی ظاهری این گل نیز در این حفاظ موجود است. گل های موجود در حفاظ آهنی لیلیوم خیلی خاصیت امنیتی در آن نداشته و بیشتر جنبه زیبایی ظاهری آن را تکمیل می نمایند. در هیچ حفاظ دیگری از آیتمی به صورت مخصوص برای زیبایی ظاهری استفاده نشده و حفاظ روی دیوار لیلیوم از این نظر به یک نماد برای زیبایی در بین حفاظ های آهنی روی دیوار تبدیل شده است. در واقع از دور این طور به نظر می رسد که شما یک گل زیبا و شیک را روی دیوار خود کاشته و پرورش داده اید.

ساختار فوق ایمن حفاظ لیلیوم

حفاظ آهنی لیلیوم با استفاده از میلگرد شماره 10 ساخته شده و ساختار ایمنی بسیار پیچیده و عجیبی دارد. عبور از این میله های سخت و تیز کاملاً غیرممکن است. ساختار حفاظ روی دیوار لیلیوم به گونه ای می باشد که عبور از اطراف آن وجود نداشته و ارتفاع این حفاظ نیز معمولاً از 80 تا 120 سانتی متر گرفته شده و از این نظر عبور از بالای آن نیز تقریباً غیر ممکن است. اما همه این موارد شرح کامل ایمنی فوق العاده حفاظ آهنی لیلیوم نیست. این حفاظ با در هم تنیدگی میلگردها قطری به اندازه 8 سانتی متر ایجاد می نماید. وجود چنین قطری در یک حفاظ روی دیوار حتی استفاده از قیچی آهن بر برای بریدن میلگرد های آن را نیز غیرممکن می سازد. این میزان امنیت حفاظ آهنی لیلیوم را تبدیل به یک حفاظ فوق ایمن در برابر نفوذ افراد بیگانه کرده و امنیت ساختمان شما را به اوج خود می رساند.

کیفیت ساخت ایده آل حفاظ لیلیوم

برای ساخت حفاظ روی دیوار لیلیوم از هندسه و اندازه های مختلفی استفاده می شود. مهم ترین اصل در ساخت این حفاظ در تراکم میلگردهای آن می باشد. اگر به دنبال داشتن حفاظ فوق ایمن لیلیوم روی دیوار ساختمان خود هستید، به هیچ وجه درباره تراکم های بالای آن شک نکنید. استفاده از حفاظ لیلیوم با تراکم بالا تضمینی بر امنیت ساختمان شما خواهد بود. به اختلاف هزینه اندکی که بین موارد تراکم بالای این حفاظ ایجاد می شود خیلی دقت نداشته باشید و با کمی هزینه بیشتر دیوار خود را برای همیشه مهر و موم نمایید. در کنار تراکم بالا عرض این حفاظ نیز حداقل 50 سانتی متر فرض شده و در موارد ایمن تر حتی بیشتر نیز می شود. این عرض زیاد نسبت به سایر حفاظ های موجود باعث افزایش کیفیت ساخت این محصول شده است. بالاتری کیفیت جوشکاری و استفاده از رنگ پلاستیک برای رنگ آمیزی آن نیز علاوه بر افزایش کیفیت ساخت آن، طول عمر این حفاظ را نیز بسیار زیاد خواهد کرد.

به صرفه بودن کیفیت نسبت به قیمت حفاظ لیلیوم

شما برای درمان مریضی خود به سراغ یک دکتر حاذق و کاربلد می روید یا اینکه تمایل دارد برای کاهش هزینه ها از یک دکتر تازه کار استفاده نمایید؟ خیلی ها تصور می نمایند که استفاده از وسایل و خدمات ارزان قیمت به نوعی یک صرفه جویی مالی برای آن ها می باشد. آنها این نکته را در نظر نمی گیرند که استفاده از این وسایل احتمالاً دوباره برای آنها دردسر ساز خواهد شد. یک بار رد شدن یک سارق از روی دیوار شما و از بین رفتن بخشی از سرمایه زندگی تان شما را به فکر استفاده از یک حفاظ بسیار مستحکم و استوار خواهد انداخت؛ اما چه حیف که دیگر کمی دیر شده و شما خسارت زیادی را متحمل شده اید. همچنین استفاده از تجهیزات ارزان باعث دوباره کاری شده و افراد یک هزینه را چندین بار متقبل خواهند شد. از این نظر همیشه توصیه می شود که از تجهیزات با کیفیت استفاده شود. حفاظ لیلیوم نیز با ارائه بالاترین میزان ایمنی و بهترین کیفیت ساخت یک حفاظ آهنی ایمن آن هم برای سال های بسیار زیاد بر روی دیوار خانه شما خواهد بود و از این نظر به نسبت قیمت آن و مزیت هایی که برای شما ایجاد می نماید، یک محصول مقرون به صرفه تلقی می شود. در واقع با تهیه حفاظ آهنی و سلطنتی لیلیوم شما یک بار برای همیشه این حفاظ را بر روی دیوار خود نصب کرده و دیگر تا آخر عمر دیوار خانه خود نیازی به تهیه یک حفاظ دیگر نخواهید داشت.

مزیت حفاظ لیلیوم برای انواع ساختمان ها

حفاظ لیلیوم در ابعاد و اندازه های مختلف تولید شده و برای انواع ساختمان ها قابل استفاده است. نکته مهم در استفاده از این حفاظ در امکان استفاده آن در دیوارهای کوتاه می باشد. این حفاظ امنیت دیوارهای کوتاه را نیز به خوبی برقرار نموده و از این نظر هر دیواری با استفاده از لیلیوم تبدیل به یک دژ غیرقابل عبور خواهد شد. اگر بخواهیم مزیت های این حفاظ را برای دیوارهای ساختمانی لیست کنیم به موارد زیر خواهیم رسید. • زیبایی ظاهری فوق العاده • شباهت ظاهری به گل • غیر قابل نفوذ و گذر • غیرقابل بریده شدن با اره آهن بر • زیباتر کردن نمای ساختمان • افزایش قیمت ساختمان • برند سازی ساختمان • عمر مفید بسیار بالا • امکان استفاده در طول و عرض و ارتفاع های مختلف • امکان استفاده در دیوارهای کوتاه • امکان استفاده در دیوارهای غیر همسطح • امکان استفاده در ساختمان هایی با کاربری مختلف

حفاظ لیلیوم یک سرمایه گذاری در ساختمان

شما می توانید برای داشتن یک حفاظ روی دیوار خانه خود از محصولات سنتی مانند کارگزاری شیشه و فلزات مختلف در بتن روی دیوار با کمترین قیمت استفاده کرده و یا سراغ یک حفاظ آهنی فوق ایمن لیلیوم بروید. دقت داشته باشید که شما در طی این مسیر افزایش قیمت زیادی را تجربه خواهید کرد؛ اما یک بار سرقت از خانه شما چندین برابر این هزینه را از کف شما خارج خواهد کرد. از این نظر استفاده از یک وسیله ایمن و با کیفیت می تواند یک سرمایه گذاری برای ساختمان شما باشد. از جهت دیگر وجود حفاظ فوق ایمن سلطنتی لیلیوم روی دیوار خانه شما به زیبایی و ظرافت های آن افزوده و به نوعی روی قیمت ساختمان شما نیز اثر خواهد داشت. امروزه قیمت ساختمان های شیک و درجه یک و گرانقیمت شهر را مواد به کار رفته در نازک کاری آن تعیین می نمایند. حفاظ سلطنتی لیلیوم نیز به عنوان یک حفاظ آهنی لوکس و لاکچری این سرمایه گذاری را برای ساختمان شما به همراه خواهد داشت.

حفاظ لیلیوم با صنایع فلزی آهن سازان

ساخت حفاظ لیلیوم به عنوان یک محافظ درجه یک روی دیواری کاری بسیار ظریف و پیچیده بوده و برای به نتیجه رسیدن این کار شما نیاز به تجربه بسیار بالایی خواهید داشت. هر کسی احتمالاً می تواند با جوش دادن چند میلگرد ساده به هم حفاظی شبیه به حفاظ لیلیوم بسازد اما به قول معروف هر گردی که گردو نیست. این حفاظ در عین زیبایی دارای پیچیدگی های ساختاری می باشد که برای یک پروژه موفق یک طراح حرفه ای چندین بار باید در این مسیر شکست خورده باشد تا همه جزئیات را فرا گرفته باشد. از این رو شما برای داشتن یک حفاظ لیلیوم سلطنتی و ایده آل نیاز به همکاری با یک سازنده با تجربه خواهید داشت. صنایع فلزی آهن سازان با سال ها تجربه در ساخت این حفاظ در حال حاضر در ارائه این خدمت یک استاد به تمام معنا شده و آن را با تمام جزئیات به صورت دقیق تحویل مشتری می دهد. حفاظ لیلیوم از نظر هزینه نسبت به سایر حفاظ های روی دیوار گران تر و پر هزینه تر بوده و یک سازنده غیر حرفه ای با سهل انگاری می تواند این هزینه را تا چند برابر نیز افزایش دهد. صنایع فلزی آهن سازان اما مفتخر است که این حفاظ زیبا و پر ابهت را با کمترین هزینه و حداقل اتلاف مصالح در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

call us