حفاظ بوته ای

این نوع حفاظ از سری حفاظ های روی دیوار با ساختاری بسیار تو در تو همانند بوته خار!

درباره این پروژه

اگر به دنبال یک حفاظ بسیار پر تراکم میگردید، ما حفاظ بوته ای را به شما معرفی خواهیم کرد. این نوع نرده با میلگرد ای تماما نمره 10 کششی و بسیار پر تراکم و همانند بوته خار بیابان پر از تیغ های برنده می باشد، ساختار این نوع حفاظ به گونه ایست که همانند بوته یا شمشاد لرزش در خود ایجاد میکند. بصورتی که اگر شخصی قصد عبور از این نوع حفاظ را داشته باشد با لرزش غیر قابل مهار این نوع حفاظ مواجه شده و به هیچ عنوان نمیتواند مستمسک مورد اطمینانی برای خود پیدا کند. این امر باعث شده تا فرد متخاطی توان عبور از این نوع حفاظ را نداشته باشد. حفاظ بوته خاری در تراکم های مختلف ساخته شده و ایمنی مورد قبولی را به ساختمان و دیوار خانه شما می افزاید. حفاظ بوته خاری با جوش کاری تحت گاز ساخته شده و شاسی آن را پروفیل تشکیل می دهد. شاسی پروفیل باعث دوام بالا و طول عمر مفید طولانی برای این نوع نرده شده همچنین رنگ کره ای لکترو استیک هم بر این امر می افزاید.

حفاظ بوته ای

هزینه کردن برای امنیت و ایمنی ساختمان و خانه ها و استفاده از حفاظ روی دیوار بوته ای یک هزینه اضافی و یا بی مورد نیست. استفاده از این حفاظ ها در واقع یک سرمایه گذاری برای آینده و حفاظت از اموال با ارزش موجود در خانه است. استفاده از محافظ روی دیوار را باید جدی گرفته و در اولین فرصت و قبل از اینکه اتفاق ناگواری برای خانه بیفتد، باید نسبت به تهیه آن اقدام نمود. پیشرفت تکنولوژی در زمینه های مختلف مانند ظهور انواع رنگ آمیزی های با کیفیت و با درجه کیفی بسیار بالا و استفاده از سبک های مختلف جوش کاری حرفه ای باعث گسترش مدل ها بسیار متنوع در صنایع مختلف مانند صنعت تولید حفاظ های روی دیوار شده است. در حال حاضر شما با مراجعه به هر مرکز تولید این حفاظ ها با تنوع بسیار عظیمی از این حفاظ ها مانند حفاظ بوته ای روبرو خواهید شد. تنوع در این حفاظ در وهله اول دست شما را در انتخاب و اعمال سلیقه باز خواهد کرد تا به راحتی بتوانید مطابق میل خود نسبت به داشتن یکی از آنها اقدام نمایید. این تنوع همچنین باعث هماهنگ کردن این حفاظ با نما و تزئینات نمای ساختمان نیز خواهد شد. از این رو شما این اجازه را خواهید داشت که مطابق با المان هایی که در نمای ساختمان و خانه خود دارید نسبت به تهیه یکی از انواع این حفاظ ها اقدام نمایید.

طراحی شده توسط صنایع فلزی آهن سازان 09128700940.تاریخ: ابان 97

مشتری: آقای نجفی

دسته بندی: طراحی و اجرا

مکان: بابلسر

امتیاز:مشاهده سایت پروژه

استفاده از حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای با توجه به ویژگی های ظاهری و امنیتی که دارد یکی از حفاظ های بسیار پرطرفدار و محبوب میان حفاظ های روی دیوار می باشد. در وهله اول شکل ظاهری بسیار زیبا و شبیه بوته زار این حفاظ با درخت کاری و گل کاری درون حیاط ساختمان شما هماهنگی پیدا کرده و با گل های روی بالکن ها نیز هارمونی بالایی خواهد داشت. شما هم اگر در ساختمان خود از گل های طبیعی برای زیبایی هم در حیاط و هم در نمای ساختمان استفاده کرده باشید، به راحتی می توانید این حفاظ زیبا را برای ساختمان خود انتخاب و روی دیوارهای خود نصب کنید. این حفاظ همچنین باعث نامرئی شدن برخی المان های دیگر مانند سیم کشی ساختمان و یا دوربین های مدار بسته از دید عموم شده و آنها را نیز از نمای ساختمان شما حذف می نماید.

کیفیت ساخت حفاظ روی دیوار بوته ای

کیفیت ساخت محافظ روی دیوار بوته ای از دو جنبه قابل بررسی است. جنبه اول درباره کیفیت مواد به کار رفته در آن است. میلگرد نمره 10 کششی اصلی ترین ماده اصلی استفاده شده در این محافظ بوده که با استفاده از جوش کاری تحت گاز به یکدیگر متصل شده اند. از این نظر استحکام آن کاملاً تضمین شده و درجه یک است. جنبه دوم درباره کیفیت ساخت این محافظ تراکم بالای خارهای آن می باشد. خارهای به کار رفته در محافظ دیوار بوته ای با تراکمی بسیار بالا و با خم کاری بسیار ویژه ای به طرفین ساخته شده و از هر دو طرف دارای ایمنی بالایی است. برای رنگ آمیزی این محافظ نیز از روکش رنگ کره ای استفاده شده است.

حفاظ بوته ای متراکم یا معمولی؟

انتخاب تراکم حفاظ بوته ای روی دیوار شما به عواملی زیادی بستگی داشته و روی برخی از فاکتورها نیز تأثیر مستقیم خواهد داشت. یکی از فاکتورهای مهمی که این تراکم تاثیر مستقیم روی آن دارد، قیمت تمام شده این حفاظ آهنی روی دیوار خواهد بود. در واقع قیمت بسته به وزن و مقدار آهن مورد استفاده در تولید این حفاظ آهنی برآورد می شود. حال چه کنیم؟ آیا نیاز به حفاظ متراکم خواهیم داشت؟ امنیت لازمه زندگی امروز بشر است و استفاده از موارد امنیتی بیشتر و بهتر نیز واجب است. از این رو هزینه ای که بابت موارد امنیتی خانه صرف می شود تنها یک بار در طول عمر ساختمان بوده و اکثر این حفاظ ها اگر با دقت طراحی و تولید شده باشند، عمر بسیار طولانی خواهند داشت. با توجه به این که شما در آینده برای تعویض و یا ترمیم حفاظ روی دیوار هزینه بسیار بالایی لازم خواهید داشت، توصیه ما به استفاده از یک حفاظ کاملاً ایمن و عالی است.

زیبایی حفاظ روی دیوار بوته ای

هر چقدر هم نخواهیم درباره زیبایی یک محافظ صحبت کنیم، باز هم با دیدن یک محافظ زیبا مانند محافظ بوته ای نمی توانیم آن را نادیده بگیریم. هر چند زیبایی معیار اول انتخاب یک محافظ روی دیوار محسوب نمی شود، اما قطعاً یکی از معیارهای مهم و اصلی این انتخاب است. برای خانه های بسیار گرانقیمت استفاده از یک محافظ دیواری بدون شکل و قیافه اصلاً مناسب نبوده و باعث کاهش ارزش آن خواهد شد. محافظ دیواری بوته ای اما یک محافظ شیک و لاکچری برای انواع خانه ها در هر منطقه ای از شهر خواهد بود.

ایمنی حفاظ روی دیوار بوته ای

ایمنی اولین و مهم ترین شرط در هنگام انتخاب یک محافظ روی دیوار است. در واقع همه مزیت ها و ویژگی های مثبت یک محافظ اعم از شیک بودن و نصب آسان و طول عمر آن بدون داشتن ایمنی و امنیت بالا تقریباً فایده زیادی نخواهد داشت. حفاظ بوته ای نیز در درجه اول برای تأمین ایمنی و امنیت ساخته و پرداخته شده است. این حفاظ علاوه بر ساختار بسیار متراکمی که در شاخه های خود دارد که آن را شبیه به یک بوته خار بسیار متراکم و شمشاد کرده است و عبور هر کسی را از روی خود بسیار دشوار نموده، دارای یک لرزش نیز در خود است. این لرزش امکان استفاده از آن به عنوان یک اهرم برای عبور از آن را بسیار سخت کرده و هیچ تعادلی برای فرد باقی نمی گذارد. این یکی از مزیت های بسیار ویژه این محافظ بوده و آن را بسیار پرطرفدار نیز کرده است.

قیمت حفاظ روی دیوار بوته ای

قیمت یک فاکتور متغیر در محافظ بوته ای می باشد. ساخت این محافظ در اندازه ها و تراکم های مختلفی می باشد که هر روش ساختی قیمت مخصوص به خود را دارد. برای داشتن یک قیمت به روز با دانستن نیازهای خود شما باید از یک مشاور استفاده نمایید. ما همیشه آماده ارائه مشاوره برای رفع نیازهای شما هستیم.

طول عمر حفاظ روی دیوار بوته ای

طول عمر میلگرد نمره 10 که بر کسی پوشیده نبوده و همه درباره آن مطمئن هستند. استفاده از ضد زنگ و رنگ بسیار با کیفیت زیبایی آن را نیز در کنار دوام و استحکام آن، تبدیل به یک فاکتور با طول عمر بسیار بالا کرده است. یک رنگ آمیزی ساده آن هم در پس سال های بسیار زیاد، طول عمر حفاظ بوته ای را به یک عمر بسیار طولانی تبدیل خواهد کرد. پروفیل مورد استفاده و نحوه جوشکاری این محافظ روی دیوار نیز برای یک عمر طولانی در ساخت آن مورد استفاده قرار گرفته است. در واقع اگر بخواهیم طول عمر حفاظ روی دیوار بوته ای را ساده تر بیان کنیم، باید بگوییم که این محافظ برای همیشه است و تنها میل شما می تواند آن را از روی دیوار خانه شما بلند کند.

موارد مورد استفاده حفاظ روی دیوار بوته ای

با توجه به سایز بندی محافظ بوته ای روی دیوار استفاده از آن بر روی انواع دیوارهای بلند و کوتاه امکان پذیر بوده و در هر نوع ساختمان و خانه نیز از این محافظ قدرتمند و ویژه می توان بهره برد. شکل ظاهری این حفاظ نیز با هر سبک مصالح مورد استفاده برای تهیه دیوارها اعم از سنگ، سیمان و سایر مواد هماهنگ شده و به راحتی با آنها مچ می شود.

سابقه آهن سازان در تولید حفاظ بوته ای

حفاظ آهنی بوته ای که از جمله سبک های جدید و نوین حفاظ های روی دیوار می باشد، چند دهه است که وارد این عرصه شده و طرفداران زیادی نیز برای خود پیدا کرده است. طراحی و ساخت ظریف این حفاظ نیز با پیچیدگی هایی همراه است که تنها از یک فرد خبره و با تجربه بر می آید. این لازمه یک تولیدی در زمینه صنایع فلزی می باشد. صنایع فلزی آهن سازان سه دهه در زمینه تولید حفاظ های آهنی و فلزی روی دیوار تجربه فعالیت داشته و تبدیل به یک استاد در این زمینه شده است. تمام ظرافت هایی که برای تولید حفاظ بوته ای لازم است برای کارشناسان صنایع فلزی آهن سازان تجربه شده و آنها در حال حاضر با حجم عظیمی از اطلاعات و آگاهی در این زمینه این قابلیت را دارند تا بهترین ها را برای شما آماده سازند.

آیا کیفیت ساخت در حفاظ بوته ای لازم است؟

شاید با خود بیندیشید که حفاظ بوته ای یک حفاظ آهنی ساده است که مجموعه ای میلگردها ساخته شده و خیلی ظرافت خاصی در تولید آن وجود ندارد؛ اما این یک باور اشتباه می باشد. دقت داشته باشید که حفاظ بوته ای باید در فواصل درست از هم و میلگردهای با نمره مشخص را در خود داشته باشد. اینکه چه مقدار از نوک میلگردها تیز بوده و نحوه اتصال آنها به پایه اصلی به چه صورتی باشد، نیاز به علم و آگاهی در این زمینه خواهد داشت. از این جهت نه فقط کیفیت مواد مورد استفاده برای ساخت حفاظ بوته ای بلکه خود نحوه ساخت آن نیز نیاز به تجربه و آموزش دارد. مراجعه به یک مرکز با سابقه تمام این دغدغه ها را به راحتی برای شما برطرف کرده و شما این اطمینان را خواهید داشت که در نهایت یک محصول درجه یک را روی دیوار خود نصب نمایید. درجه کیفی تولیدات این مرکز کاملاً اثبات شده بوده و شما می توانید از پروژه های قبلی ما دیدن نمایید.

call us