حفاظ بوته ای

نرده روی دیوار امنیت را به خانه می آورد خصوصا اگر بوته ای باشد.

حفاظ بوته ای

برای داشتن خانه امن داشتن حفاظ بوته ای پیشنهاد می شود. برای داشتن حفاظ روی دیوار باید قیمت و کیفیت نرده را مدنظر قرار دهید. خانه ای که روی دیوار های آن حفاظ مستقر شده باشد خانه ای محافظ است. پس با حفاظ بوته اي همراه شوید.

حفاظ بوته ای ساختمان

روشی برای امن ماندن خانه سراغ دارید که هم مقرون به صرفه باشد و هم از کیفیت متریال بالایی برخوردار باشد؟ ما به شما حفاظ و نرده روی دیوار بوته ای را پیشنهاد می دهیم. صنایع فلزی آهن سازان قادر است طرح و رنگ حفاظ مورد نظر شما را در سریعترین زمان ممکن برای شما آماده کند و روی دیوار خانه نصب نماید.

قیمت حفاظ بوته ای

قیمت ها و هزینه هایی که برای طراحی، ساخت و نصب حفاظ روی دیوار باید پرداخت شود می تواند با توجه به ارتفاع و شرایط شما تغییر کند. برای آگاهی از هزینه حفاظ و نرده روی دیوار می توانید به لیست قیمت مراجعه کرده و یا با یک تماس با کارشناسان صنایع فلزی آهن سازان از وضعیت قیمت نرده دیوار خبردار شوید.

انواع حفاظ روی دیوار ساختمان

انواع نرده روی دیوار، مانند حفاظ نیزار، حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه ای می تواند برای دیوار خانه شما مناسب باشد. اما باید با توجه به درب ساختمان و ارتفاع دیوارها و همچنین میزان مجاورت با دیوار همسایه، حفاظ روی دیوار مناسب را انتخاب کرد.

call us