حفاظ بوته ای

نرده بوته ای روی دیوار از بهترین های حفاظ ساختمان است.

حفاظ بوته ای

نرده بوته ای یکی از زیباترین حفاظ روی دیوار است. برای داشتن دژی مستحکم روی دیوار می توانید حفاظ بوته ای را انتخاب کنید. نرده بالای دیوار همچون نگهبانی جان بر کف، از خانه و اهل خانه حفاظت می کند و در عین حال زیبایی بالای دیوار را نیز سبب می شود.

حفاظ بوته ای الهام گرفته شده از دل طبیعت

شکل خاص و طراحی منحصر به فرد  حفاظ بوته اي  الهام گرفته شده از بوته های شکوه مند و تنومند بیابان ها هستند که با خارهایی که دارا هستند حفاظی برای خود ایجاد کرده اند. نرده بوته ای نیز با خارهای قدرتمندش مانع از ورود هر فرد متجازوی می شود.

قیمت حفاظ بوته ای

لیست قیمت نرده ساختمان و انواع حفاظ مانند حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه و حفاظ نیزار می تواند براساس ارتفاع و میزان میلگردهایی که در همدیگر تنیده می شوند مشخص شود. اما به خاطر داشته باشید که صنایع فلزی آهن سازان قیمت مقرون به صرفه و کیفیت بالای کار را شعار خود قرار داده است. زیرا که هدف آهنسازان رضایت مشتری و به عقبه آن فروش بیشتر است.

صنایع فلزی آهن سازان مسیری رو به امنیت

امنیت حیاط و ساختمان های خانه شما در دستان صنایع فلزی آهن سازان است. امنیتی وصف ناپذیر با حفاظ بوته ای که رنگ های زیبایی دارد بی شک ارزش خانه و نمای بیرونی آن را چندین برابر می کند.