حفاظ آکاردئونی

درب آکاردئونی نوعی محافظ کشویی می باشد که قابلیت نصب بر روی انواع درب ورودی را دارد.

درب آکارئونی

آیا تا به حال از درب های آکاردئونی برای منازل یا دیگر اماکن خود استفاده نموده اید؟ یا اصلا می دانید درب آکاردئونی چیست؟ این محصولات تولیدی جهت محافظت و جلوگیری از سرقت در منازل، درهای ورودی پارکینگ ها، کارخانه ها، کارگاه ها، مکانیکی، مراکز فروش، مراکز تجاری، آسانسور ها و دیگر موارد کاربرد دارد و مورد استفاده قرار می گیرد. درب های آکاردئونی فضای بسیار کمی از محیط را در بر می گیرند و دارای ابعاد، اندازه، استحکام کافی و وزن مناسبی هستند، به همین جهت بسیار حائز اهمیت می باشند و سازندگان آن همواره در تلاش هستند تا با گسترش دانش و اطلاعات خود در این زمینه، اجناسی با کیفیت را با مدل های مختلف و انواع گوناگون ایجاد نمایند و دائماً در تلاش هستند تا رضایت مشتریان خود را جلب نمایند و در نتیجه از فروش زیادی برخوردار می شوند و سود بسیار خوبی از فروش این محصول عایدشان می گردد.

حفاظ آکاردئونی

از گذشته تا به امروز، یکی از دغدغه های بیشتر افراد وقتی خانه یا محل کار خود را ترک می کنند این است که آیا آنجا به اندازه ی کافی در برابر نفوذ سارقین ایمن هست یا خیر. از این رو به طبع وقتی که ما اقداماتی را برای این مهم انجام می دهیم خیالمان نیز راحت تر می شود. یکی از اقدامات ضروری برای ایمن تر کردن محل زندگی، نصب حفاظ است که خود انواع مختلفی دارد. به عنوان مثال برای حیاط از حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ لیلیوم و برای پنجره از حفاظ پنجره، اما درب ورودی واحد خود را چگونه ایمن کنیم؟ درب ورودی اصلی به دلایل متعدد از آسیب پذیرترین قسمتهای هرساختمان به شمار می رود، ازاین رو نصب درب آکاردئونی برای هر واحد از ضروری ترین و هوشمندانه ترین اقدامات در جهت هرچه ایمن تر کردن محل زندگی به شمار می رود و در مواقع عدم حضور شما نقش بسزایی در جلوگیری از ورود دزدان به خانه را ایفا میکند.

درب های آکاردئونی باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟

مقاوم و ایمن باشند، قفل یا قفل های با کیفیتی داشته باشند ، راحت و روان باز و بسته شوند، زیبا باشند.

پیشنهاد ما به شما

حفاظ های آکاردئونی ساخت صنایع آهن سازان به سبب نوع طراحی و ساخت، فضای کمی اشغال می کنند و در طیف وسیعی از از رنگ ها و مدل ها تولید می شوند و قابلیت نصب در هر فضایی را نیز دارا می باشند

call us