حفاظ آکاردئونی

درب آکاردئونی محافظ برتر درب آپارتمان

مدل های مختلف درب آکاردئونی با کمترین قیمت

امروز کمتر و کمتر خانه ای را می یابیم که برای امنیت بیشتر از   با قفل کتاب استفاده نمی کند ، درهایی که مانع محکمی برای ورود غریبه ها به خانه هایشان است و بسیار ایمن هستند.در آکاردئون ، به ویژه در آپارتمان های مسکونی که امکان باقی ماندن در ساختمان اصلی توسط سایر همسایگان وجود ندارد. یا بخاطر اشغال زیاد محله و همسایگان ناآشنا ، ممکن است یک غریبه در آپارتمان نیز حضور داشته باشد. و بدتر این که ندانستن و همسایه بودن با غریبه هایی که ممکن است خودشان مشکل ساز شوند یک ضروری است. به خصوص اگر مدتی در خانه شما وجود نداشته باشد ، مانند یک سفر چند روزه. طراحی حفاظهای آکاردئونی از سازهای آکاردئونی الهام گرفته شده است و نام درب از همین ساز گرفته شده است. به این نوع دربها همچنین دربهای کشویی ، کرکره ، دربهای تاشو و غیره گفته می شود.

چرا درب آکاردئونی تاشو؟

مهمترین مزیت این درب ها این است که قابل جابجایی هستند و روی قسمت اصلی نصب می شوند. با توجه به زیرساخت های محدود آپارتمان های مسکونی این امر بسیار مهم است. علاوه بر این ، جمع آوری این درها در هنگام نیاز ، مسافرت را تسهیل می کند و باعث ناراحتی آنها می شود. اینطور نیست؟ نکته مهم دیگر ، استحکام و نفوذپذیری این دربها در برابر نوع ساده آن است.

فواید درب آکاردئونی

به دلیل شبکه بودن وزن کمتری دارد سهولت در باز و بسته شدن به دلیل تاشو فضای خود را هدر ندهید ۴ امکان نصب قفل های داخلی و امنیت و امنیت بالا ۵- امکان نصب در مدت زمانی کوتاه لازم به ذکر است که درهای فلزی (آهنی) به همراه تیغه های عمودی بسیار کوچک آنها ، فقط به یک قفل محکم نیاز دارند تا راحتی و امنیت خانه را فراهم کنند. علاوه بر این ، استفاده از قفل های پنهان یا حلقه های قفل بیشتر برای امنیت بیشتر آسان است. همانطور که این جمله معروف می رود ، سخت کار کردن سخت نیست!

کاربردهای درب آکاردئونی

اگرچه خانه های مسکونی یکی از بازارهای مهم درهای آکاردئونی است ، اما استفاده از محافظ درب و آکاردئون فقط به خانه ها محدود نمی شود. درهای آکاردئونی معمولاً هنگامی استفاده می شود که یکی از آنها خانه نباشد و بیشتر اوقات وقتی خانه طولانی نیست. اما کاربردهای دیگری نیز برای این درب وجود دارد. درب آکاردئونی پنجره در مواردی که عرض پنجره زیاد باشد و از خارج دسترسی آسانی داشته باشد ، ساکنین نیز ممکن است ترجیح دهند از حفاظ آکاردئونی پنجره استفاده کنند. درب پارکینگ آکاردئونی یکی دیگر از کاربردهای این نوع درب ، پارکینگ است. انواع درهای پارکینگ ممکن است به دلایل مختلف از جمله کاهش هزینه یا کمبود فضای استفاده از سایر درب های ورودی مورد استفاده قرار گیرد. در این حالت ، درب آکاردئونی دیگر از درب محافظت نمی کند و به عنوان خود درب نصب می شود. درب گاراژ آکاردئونی به طور کلی طوری طراحی شده است که دو درب جداگانه در به اصطلاح درب دو طرفه داشته باشد و در محل نصب شود. البته یک آکاردئون تک رشته ای وجود دارد. در هنگام قفل شدن قفل های ایمن ، دو درب به هم قفل می شوند و با باز شدن درب پارکینگ ، از وسط تا خورده و در یک طرف عمودی از هر طرف قرار گرفته اند. درب آکاردئونی داخلی این نوع درب بیشتر در فضاهای اداری یا سالن های پذیرایی برای تقسیم فضاها استفاده می شود. استفاده از این امر در فضای داخلی بدان معنی است که هنگام تقسیم فضا ، مانع شفافیت نمی شود و باز و بسته و جابجایی کاری دشوار نیست. درب آکاردئونی فروشگاه برخی از مغازه داران و صاحبان مغازه ها به دلایل مختلف از این نوع درب برای محافظت از سرمایه خود استفاده می کنند. عدم وجود گوشواره از قبیل کرکره های فروشگاه معمولی ، امنیت بالا و سهولت در باز و بسته شدن برخی از دلایلی است که باعث می شود درب آکاردئون مغازه نسبت به سایر اشکال برتری داشته باشد. درب آکاردئونی کارگاه معمولاً در کارگاههای بزرگی که گردش مالی زیادی در وسایل نقلیه وجود دارد ، نیاز به یک درب محکم است که بتوان آن را باز و بسته کرد. در این حالت ، استفاده از ورودی آکاردئون می تواند گزینه خوبی باشد. تجهیزات موجود در این کارگاه ها معمولاً از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار است و علاوه بر این که دارای نگهبان می باشید ، معمولاً کنترل حرکت کار به سمت ورودی نیز مهم است. از طرف دیگر ممکن است گردش بالایی از اتومبیل ها به ویژه خودروهای بزرگ به کارگاه وارد شود ، بنابراین باز و بسته شدن درها نباید دشوار باشد.

مدل های درب آکاردئونی

درهای آکاردئونی از تسمه های فلزی ساخته شده اند که به پین های فلزی متصل شده اند که در یک قاب فلزی قرار دارند و در یک ریل محور گسترده ای باز و بسته می شوند. انواع مختلفی از درب آکاردئون در بازار وجود دارد که به شرح زیر است: درب آکاردئونی دو گل سه درب آکاردئونی گل (سه گل) درب آکاردئون دو جداره درب آکاردئون ساده رنگ درب آهنی تاشو انتخاب رنگ درب آکاردئون کاملاً به فضای نصب شده و به دلخواه شما بستگی دارد. سیاه ، مس سیاه ، قهوه ای سوخته ، سفید و نقره ای سفید برخی از محبوب ترین رنگ ها هستند.

قیمت درب آکاردئونی

برای تعیین قیمت درب آکاردئون ، موارد متعددی وجود دارد که باید در نظر بگیرید ، که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد. 2. عرض: هرچه پهنای آن کوتاه تر باشد ، وزن آن کوتاه تر باشد و قیمت آن نیز پایین تر باشد. 2- ارتفاع در: ارتفاع درب نیز در قیمت آن تأثیر می گذارد. هرچه درب مورد نیاز شما کوتاه تر باشد ، هزینه کمتری نیز خواهید داشت. طراحی در: نوع طراحی درب آکاردئونی نیز بر قیمت آن تأثیر می گذارد. هرچه طرح ساده تر و سنگین تر آن باشد ، وزن کمتری نیز خواهد داشت. 4- تراکم: هرچه تیغه های عمودی درهای آکاردئونی طولانی تر باشد ، استفاده از تیغه های عمودی کمتر است و در نتیجه قیمت های کمتری برای درب آکاردئون ایجاد می شود.

قیمت خرید درب آکاردئونی کرکره ای

آهن سازان مرکز فروش درب تاشو آهنی و انواع نرده های ساختمانی در بازار آهن تهران است. درب آکاردئون نه تنها برای ورودی های اصلی ساخته شده است. درهای آکاردئونی همچنین در سایر قسمتهای ساختمان مانند پنجره ها و بالکن های طبقه اول قابل نصب است. Accordion Door Shield یک آپارتمان کرکره ضد سرقت و ایمن است که امنیت ساختمانهای مسکونی را تقویت می کند. لیست قیمت درب آکاردئونی برای نصب یک ساختار آکاردئونی جامد نیازی به حکاکی و تخریب وجود ندارد. حتی در راهرو و بیرون آپارتمان ، دیوار مجاور درب ورودی صدمه دیده و آسیب نبیند. نصب درب آکاردئون روی قاب و قاب درب است ، بنابراین هیچگونه مته یا پیچ یا جوشکاری روی دیوار انجام نمی شود. کل سازه با جوش های استاندارد به قسمت فلزی قاب درب ورودی ساختمان تعبیه شده است. نصب حفاظ آکاردئونی به همسایگان آسیب نمی رساند و باعث ایجاد سر و صدای اضافی نمی شود. به تعداد ردیف لوزه ها ارتفاع حفاظ گل گفته می شود. در صورت عدم وجود قاب از قاب ، دیوار به دیوار پیچ خواهد شد. طرح های پرچ مخفی دارای 3 لایه تسمه عمودی و دو دیوار تقویت شده است. در کلیه آکوردئونها از کمربندی به ضخامت 5 میلی متر و عرض 20 میلی متر استفاده شده است. درب های آکاردئونی که به سفارش سفارش داده می شوند ، در اندازه ها و رنگ های مختلف تولید می شوند. هزینه نصب در تهران: 150 هزار تومان هزینه نصب در حومه تهران: 250 هزار تومان هزینه حمل و نقل به شهرهای ایران بستگی به فاصله بین 20 تا 150 هزار تومان دارد کلیه طرح ها با بهترین مواد استاندارد هستند. درب آکاردئون در طراحی 3 گل با 4 خم و دو خم ضعف عمده ای دارد و آن پایین بودن مقاومت تسمه های عمودی است. تسمه های عمودی به طور معمول فاصله 5 سانتی متری دارند که فاصله خوبی برای حفاری است و با کج کردن تسمه ها و کج کردن تسمه های عمودی می توان آنها را از ریل خارج کرد. این نقص یا ضعف به طور خلاصه در نقاط خم تسمه های عمودی آنها برطرف شده و جوش داده می شود که تأثیر مضاعفی در استحکام آن دارد و همچنین زیبایی طراحی را به طراحی جدید می افزاید. طراحی آکاردئونی درب ایتالیایی معادل درب چهار درب است اما از نظر کیفیت و زیبایی یکی از بهترین تولیدات کارگاه آهنین آکاردئون است. درهای کشویی معمولاً از 3 ردیف پنجره تسمه 50 سانتی متری با کیفیت قابل قبول ساخته می شوند اما درهای ایتالیایی از دو گل با طول بند یک متر ساخته شده اند. درهای دوتایی درهای ایتالیایی باعث می شود که این درب از 3 گل بازتر باشد ، به این دلیل که تعداد پرچ ها در این مدل از 3 گل کمتر است. معرفی درب آکاردئونی همه جانبه بدلیجات با 3 لایه بند عمودی بی خطرترین آکاردئون درب کشویی تولید شده توسط شرکت آهن سازان تسمه های عمودی این نوع درب دارای سه لایه یا سه ردیف است که در آن یک لایه مخفیانه پرچ شده است. این درب کابوس برای سارقان است!

call us