درب حیاط

صنایع فلزی آهن سازان تولید کننده انواع درب ویلایی فرفورژه و آلومینیومی.

درب ویلایی

درب ویلایی به شکوه و بزرگی معروف است. عظمت و بی همتایی را همراه خود یدک می کشد. همه از وزن سنگین و عدم امکان جابجایی یا باز کردن آن حرف می زنند. این عبارات و سخن ها به این راحتی ها شکل نگرفته و عمری از زندگی آهن سازان در این مسیر صرف شده تا درب ویلایی در حال حاضر به این درجه از شکوه و عظمت برسد. سبک ها و مدل های بسیار مدرن و جدیدی از درب های ویلایی شکل گرفته و در حال حاضر در مقایسه با درب های گذشته شاهد انقلابی بزرگ در این درب ها می باشیم. در این روز از قرن بیست و یکم هر خانه ای درب مخصوص به خود را داشته و برای هر خانه ای یک درب به عنوان نماد طراحی می شود. این درب ها خصوصیات بارزی دارند که در این متن قصد داریم آنها را با هم مرور کنیم.

شکوه درب ویلایی

رنگ رخساره خبر می دهد از سر درون. این ضرب المثل برای معرفی لزوم و ضرورت داشتن یک درب ویلایی با شکوه را به خوبی بیان می نماید. داشتن یک درب خانه ویلایی با شکوه بیشتر از این که خود درب را در چشم بیننده نمایان سازد، شکوه و عظمت ویلای شما را معرفی خواهد نمود. استفاده از درب های معمولی برای یک ویلای شیک و گران قیمت اصلاً گزینه خوبی نخواهد بود. یک درب معمولی می تواند تا 10 درصد قیمت ویلای شما را کاهش داده و آن را هر چقدر هم که عالی و با شکوه ساخته شده باشد، تبدیل به یک ویلای کاملاً معمولی و ساده کند. از این رو شما نیاز به طراحی یک درب کاملاً اختصاصی برای ویلای خود خواهید داشت. یک درب با شکوه نیاز مبرم یک خانه با شکوه و با ابهت است. طراحی و زیبایی نمای ساختمان و المان های مورد استفاده در آن به همان اندازه دیزاین داخلی و طراحی داخلی ساختمان و ویلای شما نیز اهمیت داشته و این دو به یک اندازه روی قیمت و ابهت ویلای شما مؤثر هستند. ضعف در هر کدام از این دو یک نقص بزرگ در ویلای شما محسوب می شود. از این جهت استفاده از یک درب ویلایی با شکوه اولین قدم و اولین مرحله برای نمایان سازی بزرگی و زیبایی ویلای شما است.

طراحی شده توسط صنایع فلزی آهن سازان 09128700940.تاریخ: اردیبهشت 96

مشتری: حقانی

دسته بندی: طراحی و اجرا

مکان: اصفهان

امتیاز:مشاهده سایت پروژه

ورود افراد متفرقه ممنوع

یکی از مزیت های بزرگ و اصلی داشتن درب مخصوص برای ویلای شما، استفاده کاملاً شخصی از آن است. این چنینی دربی برای هیچ سارقی آشنا نیست و هیچ کلیدی نیز نمی تواند قفل آن را باز کند. ابهت این درب به کسی اجازه ورود نخواهد داد و شما ویلای خود را تبدیل به یک دژ نفوذ ناپذیر خواهید کرد. این قدرت بزرگی است که در فلز وجود دارد. استفاده از درب های همگانی و عمومی که همه به دیدن آنها عادت کرده اند، به راحتی توسط سارقین شناسایی شده و باز کردن آن مانند آب خوردن خواهد بود؛ اما یک درب اختصاصی به قدری ابهت و بزرگی دارد که هر کسی جرئت رفتن به سمت آن را نداشته و خیال باز کردن آن نیز به سرش نمی زند. از این جهت وجود چنین دربی جلوی ویلای شما به معنای یک تابلو ورود ممنوع برای افراد متفرقه خواهد بود.

همه چیز در دستان شماست.

فلز سخت و زمخت که با بالاترین میزان ابهت و بزرگی جلوی درب ویلای شما قرار گرفته و به هیچ کس اجازه ورود نمی دهد، در برابر شما مانند یک موم است و شما هر طور که اراده کردید می توانید با آن رفتار نمایید. یک لنگه آن را باز کنید یا هر دو لنگه را، آن را تا نیمه باز کنید و یا هر اراده ای که داشتید به راحتی روی درب ویلایی خانه خود پیاده سازید. این درب با همه بزرگی و عظمتی که در خود دارد تبدیل به یک کنترل بسیار کوچک خواهد شد و در دستان شما جای خواهد گرفت. این کنترل شما را تبدیل به صاحب چراغ جادو خواهد کرد. هر وقت که اراده کردید دستی روی کنترل بکشید تا عظمت فلز در برابر شما به زانو بیفتد. همچنین شما می توانید در کنار درب ویلایی اصلی از یک درب کوچک برای رفت و آمد فردی نیز استفاده نمایید که با ابهت بسیار زیاد در جلوی درب خانه شما قرار گرفته است. از این نظر فلز سرد و سخت کاملاً به خواست شما به هر شکل و طرحی که دلخواه شما باشد در خواهد آمد.

درب ویلایی نماد خانه شما

هر بیننده ای در اولین نما از خانه شما درب آن را خواهد دید و اگر این درب برای همیشه در ذهن بیننده حک نشده و خانه شما را با این درب به خاطر نیاورد یعنی شما در انتخاب درب مخصوص برای ویلای خود اشتباه کرده اید. درب ویلای شما تبدیل به یک نماد برای خانه شما خواهد شد. از این پس و بعد از داشتن این درب مخصوص در ورودی خانه شما، همه برای معرفی خانه شما به دیگران از خصوصیات درب آهنی و ویلایی شما خواهند گفت. همان خانه ای با درب فلزی عظیم و بزرگ که یک تاج بسیار زیبا به رنگ طلایی روی سر خود دارد و میله های بسیار عظیم که با فاصله های نزدیک به هم امکان عبور را به هیچ کس دیگری نمی دهند. اینها تبدیل به معرفی نامه خانه شما خواهند شد. از این جهت از این پس درب ویلایی خانه شما نقش نماد خانه شما را ایفا خواهد کرد. پس در انتخاب یک نماد زیبا و با عظمت برای خانه خود باید بیشترین میزان دقت را داشته و بهترین آن را برای خود انتخاب نمایید.

درب ویلایی یادآور فرهنگ و تمدن

به نمادها و نشانه هایی که روی درب های ویلایی دیده اید کمی تأمل کنید. آیا این نمادها و نشانه ها آشنا نیستند؟ نمادها و نشانه هایی که روی درب های ویلایی قرار می گیرند اکثراً برگرفته از نشانه های تمدن کهن یک ملت بوده و یادآور قهرمانی ها و پهلوانی ها و غرور و افتخار ملت شما می باشند. استفاده از این نمادها درب خانه شما را نیز تبدیل به یک نماد بزرگ برای ملت و قومیت شما خواهد نمود. نمادهایی از فرهنگ 10 هزار ساله ایران با نشانه هایی از قدرت و عظمت هخامنشیان و بزرگی و سخاوت اشکانیان که تاجی از ایران بزرگ نیز روی آن قرار گرفته، همگی در درب ویلای شما گرد هم جمع خواهند آمد و هر بیننده ای با دیدن آن سیری در تاریخ با شکوه ایران خواهد زد. این همان درب ویلایی است که باید انتظار آن را در ورودی خانه خود داشته باشید. هر فرهنگ و سنتی که در گذشتگان خود داشته اید را روی درب خانه خود به تماشا خواهید گذاشت. استفاده از نمادها و طرح های مربوط به هر شهر و دیار نیز یکی دیگر از موارد پرکاربرد در طراحی و ساخت درب ویلایی می باشد. وجود چنین طرحی ابهت پیشینیان شما را به یاد شما و بینندگان خواهد آورد. اگر برای نمایش چنین طرح زیبا و بی نظیری بی تابی می نمایید همین الان می توانید با یک تماس ساده بهترین ها را در اختیار خود داشته باشید. هر کسی با دیدن چنین دربی در جلوی خانه شما محو تماشای آن شده و شما را به خاطر این انتخاب تحسین خواهد کرد.

صنایع فلزی آهن سازان طراح درب های ویلایی مدرن و کلاسیک

اگر خواهان درب ویلایی زیبا و دژ محکمی برای ویلا و خانه خود هستید می توانید با کارشناس فروش صنایع فلزی آهن سازان در تماس باشید. بی شک تماس شما بهترین و هوشمندانه ترین تماس خواهد بود. شما با این تماس چندین دهه فعالیت و تجربیات متخصصین آهن سازان را در اختیار خواهید داشت. استفاده از یک متخصص با تجربه در زمینه تولید درب ویلایی آهنی علاوه بر کیفیت بالا و تضمین جنس و ساخت آن یک مزیت بزرگ دیگر نیز برای شما خواهد داشت. شما می توانید از تجربه یک کارشناس برای داشتن یک درب ویلایی فلزی منحصر به فرد و ویژه استفاده نمایید. در واقع این حق طبیعی شما است که با یک هزینه متعادل یک درب کاملاً منحصر به فرد و کیفیت عالی به دست بیاورید.

مراحل ساخت یک درب ویلایی در آهن سازان

در صنایع فلزی آهن سازان شما برای ثبت سفارش ساخت و نصب یک درب ویلایی کار بسیار آسانی خواهید داشت. بعد از اولین تماس کارشناس و مشاور این شرکت با شما درباره اندازه و مدل درب مورد نیاز با شما شروع به صحبت کرده و بعد از ارائه نمونه ها و مدل های قبلی و اعمال سلیقه شخصی شما نسبت به ساخت مدل مورد نظر شما اقدام خواهد کرد. در نهایت شما در تمام مراحل ساخت و نصب درباره مراحل کار مطلع شده و همه چیز با مشورت و نظر شما انجام خواهد شد. در پایان نیز درب ویلایی فلزی آماده شده در درب خانه شما نصب خواهد شد.

خدمات پس از فروش درب ویلایی

ستفاده از خدمات طراحی و ساخت درب ویلایی صنایع فلزی آهن سازان تنها به طراحی و تولید و نصب آن محدود نشده و شما برای همیشه از خدمات پس از فروش این شرکت بهره مند خواهید شد. برای رنگ آمیزی، ایجاد برخی تغییرات با تغییر سلیقه و هر مورد دیگر شما با یک تماس تمام نیروهای این شرکت را در اختیار خواهید داشت تا همه چیز مطابق میل شما باشد. داشتن خدمات پس از فروش برای یک مرکز تولیدی نشان از اطمینان بالای کارشناسان این مرکز به کار و تولیدات خود می باشد. این اطمینان از درب های تولیدی به خاطر تجربه بسیار بالای کارشناسان این شرکت از در پروژه های قبلی می باشد. صنایع فلزی آهن سازان سال ها تجربه کار و فعالیت در این زمینه را داشته و به تمام جزئیات و ریزه کاری های آن احاطه دارد.

call us