درب ویلایی

قیمت درب ویلایی ساختمان در صنایع فلزی آهنسازان

درب ویلایی

شکوه مندی و عظمت  درب ويلايي  ساختمان همانند دروازه های دوران پادشاهان است. دروازه های نماد یک کشور و یا یک قبیله بودند. اکنون درب ویلایی این نماد و این شکوه مندی را در خود نهان دارد. انواع درب آهنی ویلایی و یا درب فرفروژه حیاط در طرح های ساده و یا طرح های هخامنشی و ... طراحی می شود. کافی است طرح مورد نظر خود را برای درب ویلایی ارائه دهید انگاه تمام تیم حرفه ای صنایع فلزی آهنسازان در اسرع وقت برای شما بهترین درب با بالاترین کیفیت را آماده و نصب می کنند. ÷

قیمت درب ویلایی آهنی

انواع درب ویلایی که در کوچه ها و محله به چشم می آید همگی یک چیز را فریاد می کشند و ان هم این است که جلوه گر نمای خانه هستند. درب حیاط شیک و مدرن و یا درب حیاط با طرح های سنتی و قدیمی هر کدام مفهوم های خاص و زیبایی بکر خود را دارند. قیمت درب ویلایی با توجه به ارتفاع و ابعاد مورد نظر متفاوت است. اما در اهنسازان به شما این اطمینان را می دهیم که درب حیاط ویلایی با مرغوبیت بالا و در عین حال قیمت مناسب ارائه می دهیم.

صنایع فلزی آهنسازان تولید کننده انواع درب ویلایی شیک

آهنسازان با بهره گیری از بهترین متریال و تجهیزات، برش های ظریفی بر روی ریزه کاری های درب ویلایی انجام می دهد که در کمتر درب حیاطی می توانید ان را مشاهده کنید. برای خرید درب ویلایی برای حیاط و یا ویلا باغ خود با شماره تماس 09128700940 تماس حاصل فرمائید.

call us