حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی نوعی محافظ درب ورودی منزل است که بصورت مشبک ساخته شده.

درباره درب آکاردئونی

هیچکس از امنیت بدش نمی آید، همه دنبال امنیت هستند تا با خیالی آسوده زندگی کنند. در دهه های گذشته سارقان به راحتی می توانستند وارد خانه های مردم شوند و اجناس آنان را بدزدند، اما با گذشت زمان راه های زیادی درست شد که افراد بتوانند امنیت محل کار یا زندگی خود را بالا ببرند، یکی از این روش ها نصب درب آکاردئونی بود. که پشت در نصب می شد و سارقان دیگر نمی توانستند به راحتی وارد فضای کار یا زندگی افراد شوند. این درب ها به شکل حفاظی هستند، که از جنس آهن هستند و تشکیل شده از مشبک های فلزی هستند که به عنوان یک حائل امنیتی برای درب های ورودی و فضاهای مختلف استفاده می شود. درب های آکاردئونی فضای کمی را اشغال می کنند و مزاحمتی برای کسی ایجاد نمی کنند، برای نصب این درب ها نیازی نیست شما از کسی اجازه بگیرید و این یک تصمیم گیری شخصی است. این درب ها چون از جنس آهن هستند ماندگاری بسیار بالایی دارند و دوام آنها نسبت به سیستم های حفاظتی خیلی بیشتر است. این درب ها مانند دوربین های مدار بسته یا سیستم های برقی نیستند که نگران خرابی آن ها باشیم و روزی به فکر تعمیر کردن آنها بیوفتیم. این درب ها چون به دور از بارش باران و آفتاب هستند زنگ نمیزنند و خراب نمی شوند. همچنین این درب ها به علت ریلی بودن به راحتی باز و بسته می شوند و هیچ فشاری به بدن نمی آورند

درب آکاردئونی

با توجه به بالا رفتن آمار سرقت از خانه ها در دنیای امروز استفاده از بالاترین و بهترین موارد امنیتی یکی از ملزومات اصلی خانه های آپارتمانی و مغازه های تجاری محسوب می شود. درب آهنی و مستحکم آکاردئونی نیز یکی از موارد ایمنی بسیار مستحکم برای جلوگیری از ورود سارقین به داخل منزل است که با طول عمر بسیار بالا و البته بیشترین حد ایمنی در جلوی درب اصلی واحد آپارتمانی یا مغازه های تجاری نصب می شود. هزینه برای ایمنی و امنیت بیشتر هیچ وقت یک هزینه اضافی و بی مورد نبوده و هر کس باید به اندازه کافی از موارد امنیتی مانند درب آکاردئونی در جلوی درب منزل خود استفاده نماید. در این میان یکی از دغدغه های موجود نیز یافتن یک طراح با تجربه و کارآزموده تولید درب آکاردئونی است که با چم و خم کار آشنا بوده و بهترین پیشنهاد را برای شما داشته باشد. در این متن با برخی ویژگی های لازم برای یک درب آکاردئونی و مشخصه های یک طراح با تجربه آن آشنا خواهید شد.

طراحی شده توسط صنایع فلزی آهن سازان 09128700940.

درب آکاردئونی ضد سرقت

احتمالاً اسم در ب ضد سرقت را تا کنون شنیده باشید. یکی از خاصیت های اصلی درب هایی که برای ممانعت از ورود افراد متفرقه به کار گرفته می شوند، ضد سرقت بودن آنها می باشد. استفاده از درب های معمولی برای انجام این وظیفه خطیر خیلی منطقی به نظر نمی رسد. از این رو درب های آکاردئونی نیز با بالاترین استحکام و به صورت ضد سرقت طراحی و تولید می شوند. استفاده از یک درب آکاردئونی در جلوی ورودی اصلی آپارتمان شما به منزله ممنوعیت ورود هر کسی بدون اجازه شما به داخل خانه است. این درب حتی یک دژ محکم در مغازه ها و واحدهای تجاری قبل از درب شیشه ای آنها خواهد بود. استفاده از این درب که علاوه بر درب کرکره ای مغازه ها است، امکان سرقت و دزدی از آنها را به صفر می رساند. هر سارقی بعد از مواجهه با چنین دربی از ادامه سرقت خود بازمانده و آن را رها خواهد کرد.

لزوم استفاده از درب آکاردئونی

هیچ کس از امنیت بیشتر بدش نمی آید. به قول قدیمی ها کار از محکم کاری عیب نمی کند. درب فلزی آکاردئونی پشت درب خانه و یا مغازه شما می تواند آخرین مانع شما برای نرسیدن سارقین به درب اصلی خانه شما باشد. لزوم استفاده از یک درب کاملاً ایده آل و محکم فلزی که بتواند از عبور هر فردی ممانعت نماید یکی از ملزومات زندگی امروز بشر است. دقت داشته باشید که در آپارتمان های امروزی تمام موانعی که قبل از درب فلزی آکاردئونی قرار دارند، همگی در مشاعات و مکان های عمومی ساختمان قرار داشته و کنترل عبور و مرور از آنها به عهده کل اهالی ساختمان است. در فلزی و محکم آکاردئونی اما اولین مانع سختی است که خود شما کنترل آن را در دست خواهید داشت و این ضرورت استفاده از این درب را بیش از پیش نشان می دهد. اگر سری به صفحه حوادث روزنامه های مختلف انداخته باشید احتمالاً با از این قبیل اتفاقات که در آن سارقین تا دم در واحدها آمده و هرچه سعی کرده اند نتوانسته اند درب آکاردئونی را باز نموده و وارد خانه شوند، روبرو شده اید. این اتفاق و حوادث مشابه آن لزوم داشتن امنیت بیشتر را بیشتر نشان داده و تلنگری برای ما محسوب می شود تا قبل از بروز این حوادث هوشیار باشیم و پیشگیری های لازم را از قبل تدارک ببینیم.

ساختار و کیفیت ساخت درب آکاردئونی

درب آهنی آکاردئونی به صورت شبکه بندی و با فلزاتی با قطر مناسب و با بهترین کیفیت جوش و پرچ ساخته می شوند. امکان بریدن قطعات مختلف این درب با قیچی آهن بر برای سارقین نبوده و با توجه به وزن بالای آن و قفل ضد سرقتی که در آن تعبیه شده است، عبور از آن تقریباً غیر ممکن خواهد بود. دقت داشته باشید که استفاده از قطعات بی کیفیت و نازک که دوام و استحکام زیادی ندارند، باعث کاهش قیمت درب آکاردئونی شده اما کیفیت ساخت آن را به شدت کاهش می دهد. چنین درب آکاردئونی عملاً کاربرد زیادی نداشته و فقط یک درب دکوری محسوب خواهد شد. همیشه این نکته را در ذهن داشته باشید که سارقین نیز از قبل خود را آماده روبرو شدن با موارد امنیتی مانند درب آکاردئونی نموده اند.

زیبایی درب آکاردئونی

هر چند درب حفاظ آکاردئونی یک درب آهنی بوده و این فلز سرد و سخت خصوصیات سختی و زمختی را با خود دارد، اما با توجه به اینکه این درب جلوی ورودی اصلی خانه شما قرار می گیرد، زیبایی نیز یکی از ملزومات آن خواهد بود. زشت بودن یک درب آن هم در ورودی اصلی آپارتمان به هیچ وجه قابل توجیه نبوده و صحنه بسیار زشتی در خانه شما ایجاد خواهد کرد. درب فلزی آکاردئونی در طرح های بسیار متنوع و زیبا ساخته و تولید می شود. از این نظر شما حتی به راحتی می توانید در عین داشتن تمام موارد ایمنی و امنیتی آن سلیقه شخصی خود را نیز در انتخاب مدل آن اعمال نمایید. این مزیت نیز یک ویژگی بارز درب آهنی آکاردئونی است.

موارد استفاده از درب آکاردئونی

درب آکاردئونی برخلاف تصور عموم مردم موارد استفاده بسیار زیادی دارد. از این درب آهنی بسیار ایمن در درجه اول در ورودی اصلی واحدهای آپارتمانی و برای محافظت از آن مورد استفاده قرار می گیرد. از سایر موارد استفاده از درب آهنی آکاردئونی در مغازه های تجاری و جلوی درب شیشه ای آنها، در ورودی پارکینگ ها، ورودی اصلی بازارچه ها و از این قبیل موارد است. استفاده از درب آکاردئونی در مغازه های تجاری دارای ویترین این مزیت را دارد که علاوه بر حفظ امنیت مغازه در زمان های بسته بودن، هنوز فضای تبلیغات آن قابل مشاهده بوده و مشتریان با دیدن این تبلیغات در زمان های مقتضی دوباره به شما مراجعه خواهند نمود. استفاده از این درب ها در مغازه ها حتی به معنی بسته بودن موقت مغازه نیز خواهد بود.

مرغوبیت و طول عمر درب آکاردئونی

شما از چه موانع ایمنی برای جلوگیری از سرقت و ورود افراد متفرقه به منزل و محل کار خود استفاده می نمایید؟ آیا دزدگیرها، دوربین های مدار بسته و این چنین وسایلی امنیت کافی را برای خانه و مغازه های شما ایجاد می نماید؟ تمام موارد بالا معمولاً وسایل برقی بوده و همیشه احتمال خرابی آنها وجود دارد. این موانع هرچند استفاده از آنها ضرورت دارد اما شما برای امنیت بیشتر نیاز به وسیله ای خواهید داشت تا از خراب نشدن آن اطمینان کامل داشته باشید. درب آهنی آکاردئونی از جنس آهنی بوده و به هیچ وجه راهی برای خراب شدن و از کار افتادن ندارد. استفاده از قطعات آهنی بسیار قطور امکان بریدن آن ها را برای سارقین کاملاً غیرممکن ساخته و باز شدن قفل آن نیز بدون داشتن کلید اصلی هیچ راهی ندارد. این مواد با این مشخصات مستحکم دارای طول عمری ابدی هستند شما برای همیشه می توانید از این درب محکم استفاده نمایید.

سهولت باز و بسته کردن درب آکاردئونی

شاید در دید اول این طور به نظر برسد که استفاده از یک درب سنگین و عظیم در جلوی درب خانه و یا مغازه شما را در هنگام باز و بستن آن دچار مشکل خواهد کرد. تجربه و تکنیک های مختلف در مرور زمان باعث پیشرفت در تولید درب آکاردئونی شده و در حال حاضر شما برای باز و بسته کردن این درب مشکلی نخواهید داشت. یکی از مزیت های بسیار جالبی که درب های محافظ آکاردئونی آن را دارا می باشند، سهولت در باز و بسته کردن آنها می باشد. اکثر درب های فلزی سنگین آکاردئونی به صورت ریلی ساخته می شوند تا شما به راحتی بتوانید آن را جلوی درب آپارتمان خود به حرکت در بیاورید. این درب ها همچنین تا حداکثر ممکن از جلوی درب خانه شما جمع شده و شما برای عبور و مرور و یا اسباب کشی نیز کوچکترین مشکلی نخواهید داشت.

قیمت درب آکاردئونی

برآورد قیمت درب آهنی آکاردئونی به صورت متری بوده و با احتساب حاصل ضرب طول در عرض آن و قیمت هر متر آن محاسبه و برای مشتری طراحی و تولید می شود. در نهایت توصیه ما در صنایع فلزی آهن سازان این است که برای تهیه و انتخاب مواردی مانند درب آکاردئونی به هیچ وجه سراغ قیمت های پایین و ارزان نروید و همیشه سعی نمایید که بالاترین سطح کیفیت را برای خانه خود تهیه نمایید. درب آکاردئونی یک درب محافظ است. محافظت یک وظیفه بسیار مهم و سنگین بوده و از این رو بهترین ها همیشه در نقش محافظ ظاهر می شوند. استفاده از وسایل ارزان قیمت و بی کیفیت برای محافظت از خانه شما ریسک بسیار بزرگی خواهد بود که ممکن است صدمات بسیار جبران ناپذیری را برای شما به دنبال داشته باشد.

درب آکاردئونی در صنایع فلزی آهن سازان

به هیچ وجه نگران پاگرد و شرایط ورودی درب آپارتمان و یا مغازه خود نباشید زیرا ما در صنایع فلزی آهن سازان با سال ها تجربه و با یک نظر روش دقیق طراحی و نصب درب های فلزی آکاردئونی را برای شما آماده خواهیم کرد. شما در صنایع فلزی آهن سازان به طیف وسیعی از انواع درب های آکاردئونی در طرح ها و مدل های مختلف دسترسی داشته و امکان طراحی مجدد با سلیقه شما نیز وجود دارد. استفاده از یک طراح با تجربه که بارها و بارها نمونه های مشابه را در پروژه های مختلف انجام داده باشد، این مزیت را برای شما خواهد داشت تا بدون نگرانی همه مراحل کار را به او بسپارید و به هیچ وجه نگران خراب شدن کار نشوید. پس اگر تا کنون نسبت به تهیه درب آکاردئونی لازم برای خانه و یا مغازه خود اقدام نکرده اید، به یاد داشته باشید که فردا هم می تواند برای تهیه آن خیلی دیر باشد. همین امروز و قبل از اینکه خیلی دیر شود خانه خود را برای همیشه در برابر ورود افراد متجاوز ایمن کنید.

call us