درب آکاردئونی

بهترین حفاظ درب اپارتمان را می توان درب اکاردئونی بی نظیر نامید.

بهترین درب آکاردئونی

در فولاد آهنسازان در ققنوس،  درب آکاردئوني  ما نسبت به سایر درهای امنیتی موجود در بازار ، ارزش و امنیت بیشتری به شما ارائه می دهند. به این دلیل است که وقتی کالای امنیتی را مستقیماً از طریق ما خریداری می کنید ، یک درب امنیتی سفارشی دریافت می کنید که با مشخصات و سطح خدمات خود ساخته شده است و هیچ کس دیگری در ققنوس نمی تواند با آن مطابقت داشته باشد. به علاوه درب آکاردئونی ما با بسیاری از ویژگی هایی که از یکی از رقبای ما هزینه بیشتری را می پردازید استاندارد هستند.طرح هایی نو از درب آکاردئونی آیا به دنبال ایده هایی برای درب امنیتی بعدی خود هستید؟ به گالری زیر بروید ، با محبوب ترین سبک های ما خرید کنید یا یکی از دلخواه خود را طراحی کنید. امنیت خانه خود به معنای این نیست که باید سبک قربانی کنید و تجدید نظر کنید. در اینجا ، در استفاده از فولاد ، ما به شدت اعتقاد داریم که خانه منطقه ققنوس شما نیازی به شبیه زندان ندارد. ما می توانیم برای شما یک درب امنیتی برای یک راه حل کنترل دسترسی شیک ، نگهداری از حیوانات خانگی یا یک ورودی دراماتیک در خانه یا محل کار خود ایجاد کنیم.هیچ محدودیتی به جز تصور شما در طراحی درب آکاردئونی که می توانیم برای شما ایجاد کنیم وجود ندارد. در واقع ، ما می توانیم اکثر طرح های شما را کپی کنید. هر نوع طراحی درب امنیتی می تواند درون دروازه هوای آزاد ، درب دوبل یا درب آرکادیا کپی شود تا تمام درها و دروازه های شما مطابقت داشته باشد.درب آکاردئونی فولادی به علاوه در اینجا در مزیت استیل ، ما بیش از 150 طرح در سبک های مختلف ، از معاصر تا جنوب غربی ، و همچنین خط سبک دنیای قدیمی ما ارائه می دهیم. آیا می خواهید یک ژکو ، کاکتوس یا مچاله برقی روی درب خود داشته باشید؟ مشکلی نیست از درب آکاردئونی با میله متنفر حتی اگر طراحی منحصر به فردی دارند؟ این هم خوب است ما یک درب امنیتی بزرگی داریم و هیچ میله ای به اندازه امنیت درهای امنیتی منفرد معمولی ما ندارد.هر درب امنیتی فردی توسط صنعتگران آموزش دیده کارخانه ما در ققنوس ، AZ ساخته شده است ، و از فولاد تولید شده 100٪ در ایالات متحده استفاده می شود. در Steel Advantage همیشه با کارمندان شرکت سر و کار خواهید داشت ، هرگز با یک پیمانکار فرعی. تمام درهای امنیتی ما با مشخصات استاندارد مشابه سایر محصولات امنیتی ما همراه است. نگاهی به همه چیزهایی که با خرید درب امنیتی شما می آید ، نگاهی بیندازید.

قیمت درب آکاردئونی

اندازه های سفارشی درب آکاردئونی گارانتی - از جمله ضمانت های طولانی مدت نصب ، 10 سال ضمانت سخت افزار ، 3 سال ضمانت پودر پودر و ضمانت محافظت از خانه صفحه اشکال 50٪ پلی استر برای جریان هوا و دید عالی.نصب و راه اندازی شفاف ، گوشه های محکم در درب ها و (در صورت لزوم قاب های لوله).نوار آب و هوا نوار شروع برای مهر و موم اشکال.درب های روکش شده با پودر ، قاب های صفحه و پیچ ها. مرکز قفل های Slimline نصب شده (درهای نمای کامل) یا Lock Box Deadbolt & Lever (3 درب قطعه). کلیدهای قفل در صورت امکان دوباره به کلید خانه موجود (انواع استاندارد) درب پنوماتیک نزدیکتر ، زنجیره باد.Dual Edge Door Sweep، Sill برای پر کردن شکافهای پایین.پین های طاق 5 Gage Steel، پیچ های لولا مقاوم در برابر تمپر. بسته بندی شده برای حمل و نقل برای جلوگیری از خراش.پودر ماندگار با پودر در 24 رنگ استاندارد.همکار فولاد آهنسازان مسئول خرید درب امنیتی شما نمایندگی از پرسنلی باتجربه از صنعتگران و تکنسین های نصب است که شما را با بالاترین کیفیت محصولات با پشتوانه قوی ترین و طولانی ترین ضمانت در صنعت برای شما به ارمغان می آورد. به انتخاب عظیمی از طراحی درب منزل منفرد خود نگاهی بیندازید ، سپس برای تخمین رایگان خود امروز با ما تماس بگیرید.درب آکاردئونی دو درب آیا به دنبال درهای امنیتی دو برابر قدرتمند و شیک در منطقه بزرگ ققنوس هستید؟ به دنبال مزیت فولادی نیست! ما با تأکید بر رضایت مشتری ، قیمت های رقابتی و کار استادانه ، پرفروش ترین ، جامع و هنری ترین شرکت درب آکاردئونی فولاد آریزونا هستیم! درهای امنیتی دوگانه از Steel Advantage بیان می کند ، در حالی که خانه شما را برای مدت طولانی ایمن نگه دارید.اگر درهای دوتایی امنیتی ما از اسم Steel Advantage روی آنها استفاده می کنند ، می دانید که می توانید بر روی بهترین ساخت و سازهای فلزی آمریکایی ، با زیبایی شناسی خیره کننده و اعتماد به نفس خوب مردم آریزونا حساب کنید. ما خودمان را نسبت به نرخهای برجسته رضایت مشتری ، که با قیمتهای برجسته جفت شده اند افتخار می کنیم. دلایل زیادی برای بازگشت مشتریان وجود دارد! بالاترین سطح امنیتی پاییز دو درب پاییزی: طرحی با صرفه جویی و ساده با نوارهای عمودی ، سیلوژهای زرشک ، جفت شده با برداشتهای گل تازه و شکوفه. درب گل های سفارشی: یک باله باروک و زیبا از فولاد گل بافته شده.درب های دوتایی دنیای قدیمی: این طرح تا یک سال به گوش می رسد ، با یک طراحی کلاسیک با الهام از زیبایی شناسی قرن 19.Patio Door Gate: به طور خاص از ورودی های پاسیو تهیه شده و دارای گزینه های دو لولایی است.بلدرچین اجرا: یک طراحی کلاسیک که توسط یک هنرمند از خانواده بلدرچین به وجود آمده است.مدالها: طرح آهنین به سبک سنتی ، که توسط یک مدالون پیچیده در مرکز قطعه قطعه شده است.طرح های هندسی: از چکیده گرفته تا ساده گرافیکی ، طرح های هندسی درهای دوتایی ما ظرافت را به ورودی شما می افزاید. الهامات هنری دکو: هنر متمایز دهه بیست و یکم از فولاد مدرن و جاودانه شده است.

چگونه یک درب آکاردئونی انتخاب کنیم؟

مطمئن شوید که برای دیدن دوام ، نوآوری و زیبایی درهای امنیتی ما ، به هر دو سالن نمایش در سفر خواهید کرد! انتخاب ما مطمئناً لطف خواهد کرد و مشتریان ما با اطمینان از اینکه ملک شخصی آنها توسط آهنسازان مستحکم شده است اطمینان دارند. ما قیمت های همسایگی ، خدمات دوستانه و درب آکاردئونی مضاعف با کیفیت بالا را به منطقه ققنوس بیشتر می رسانیم. در صورت تمایل به ما تماس بگیرید و یا در صورت درمورد درهای امنیتی فولادی ساخت آمریکا ، سؤال کنید. ما به کارهایی که انجام می دهیم افتخار می کنیم و خوشحالیم که با محصولات و خدمات نمونه ما در خدمت بیشتر منطقه ققنوس ، هستیم. وقتی امنیت خانه شما به وجود می آید ، هیچ شانسی نکنید. تماس با مزایای فولادی امروز! هر محفظه فولادی کاملاً سفارشی که توسط صنعتگران آموزش دیده کارخانه ما ساخته شده است ، در اینجا دره ساخته می شود و از فولاد 100٪ در ایالات متحده تولید می شود. در آهنسازان همیشه با کارمندان شرکت سر و کار خواهید داشت ، هرگز با یک پیمانکار فرعی.امروز با یک محفظه جذاب جدید فولادی از خانه و خانواده خود محافظت کنید. "ضمانت محافظت در منزل" ما به طور خودکار با هر محفظه امنیتی فولادی که ساخته ایم ، گنجانده شده است و امنیت و امنیت خانواده یا شغل شما را به شما ارائه می دهد.امروز با شماره 09128700940 با ما تماس بگیرید یا از فرم درخواست تخمین آنلاین ما استفاده کنید و ما از طریق تلفن یا ایمیل به شما باز خواهیم گشت. (انتخاب شما) خوشحال خواهید شد که کردید. در آهنسازان ما 100٪ رضایت مشتری را داریم که توسط یک حسابرس شخص ثالث تعیین می شود. ما همچنین بهترین ضمانت قیمت را ارائه می دهیم.

خدمات صنایع فلزی آهنسازان

ما خدمات کاملی ارائه می دهیم - دره گسترده. ویژگی های استاندارد همراه با هر محفظه فولادی رایگان - ضمانت محافظت از منزل رایگان - قفل و سخت افزار اهرم رایگان - رکی از قفل سازگار رایگان - انتخاب 200 رنگ اندازه گیری رایگان – سفارشی رایگان - بازدید از پیش مناسب رایگان – نصب تحویل رایگان ویژگی های ساختاری استاندارد در هر محفظه فولادی دارای مزیت استیل کلیه محوطه ها به صورت سفارشی ساخته شده و متناسب با دهانه شما هستند. کلیه محوطه ها ساخت و ساز فولاد 16 سنگین است. قاب 1 "x 2" پیچ های یک طرفه برای امنیت بیشتر استفاده می شود. قفل ، مسکونی و تجاری طراحی جعبه قفل برای ترکیب قفل و اهرم یا سیستم قفل باریک بسته به سبک انتخاب شده درب. درب نزدیکتر شامل - فقط سیاه. ممکن است درب نزدیکتر روی همه برنامه ها نباشد. محفظه فریم 1 ”x 2” با بسته های ½ ”x ½” ، همه فولاد لوله 16 عیار ، 100٪ جوش داده شده در اکثر موارد استاندارد است. اندازه فولاد بدون توجه به مشتری در معرض تغییر است و دلیل آن این است که این محصول بسیار سفارشی است.درب: روی محفظه نمایش داده شده به همان روشی که در یک بازوی درب معمولی سوار شود نصب خواهد شد.دروازه هوای آزاد: بر روی محوطه بدون سیم نصب می شود به همان روشی که روی یک دروازه نصب شود ، بدون ارسال باشد.روکش درب آکاردئونی این یک فرآیند رنگ خشک است که در فر اجاق شده است و مقاومت بسیار خوبی در برابر خوردگی ، گرما ، ضربه ، سایش و محو شدن در اثر تابش شدید نور خورشید و شرایط شدید آب و هوا دارد. بیش از 200 رنگ کت پودری موجود است. محفظه های فولادی سفارشی آهنسازان همه دارای ضمانت ماندگاری محدود هستند.

call us