درب کشویی جمع شونده

درب های ریلی زیبا و مستحکم در صنایع فلزی آهن سازان

درب کشویی جمع شونده

امروزه با ورود المان ها و متریال های جدید به دنیای معماری موجب شده ساختمان ها آسایش بیشتری برای ساکنینشان فراهم آورند و ویژگی های مثبت بسیاری داشته باشند . اگر شما مایل هستید که قسمت های مختلف خانه تان را از یکدیگر جداسازید و از باز و بسته کردن درب های غول پیکر چوبی خسته شده اید ؛ پیشنهاد می کنم حتما از درب کشویی جمع شونده استفاده کنید . درب کشویی جمع شونده پیشنهادی بسیاری عالی و مقرون به صرفه برای افراد سخت پسند و صد البته خوش سلیقه است . درب کشویی جمع شونده در یک زمان زیبایی و کارایی بالا را به شما هدیه می کند و می توانید با استفاده از این درب ها احساس شیرینی را تجربه نمایید .

درب آکاردئونی امنیتی باورنکردنی

هنگامی که در خانه فضای اندکی دارد و وجود یک درب بزرگ غیر از مزاحمت چیز دیگری برای شما نیست ؛ قطعا نیاز به یک درب کشویی جمع شونده برای آسوده کردن خاطرتان و فراهم آوردن آرامش خود و خانواده تان نیازدارید . لازم به ذکر است که این نوع درب در انواع منازل مسکونی ، ساختمان های اداری و ... قابل استفاده است و شما در به کار بردن درب کشویی جمع شونده هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت . به راحتی و بدون نیاز به زور بازو درب های بزرگ کشویی را باز وبسته کنید و از آسانی کار با این نوع درب لذت ببرید .

نسل جدید درب های کشویی

درب کشویی جمع شونده نسل جدید درب های کشویی است که سرشار از خلاقیت و نوآوری می باشد ؛ می توان از این نوع درب در ساختمان های نوساز در حال ساخت و ساختمان های قدیمی در حال نوسازی و بازسازی استفاده نمود. درب کشویی در اندازه ها و ابعاد استاندارد لازم موجود است و می توانید با هر شرایط خاصی که مدنظر دارید این درب را تهیه و از آن استفاده نمایید .

call us