درب آکاردئونی تهران

ایمن ترین درب های آکاردئونی برای منازل شما.

درب آکاردئونی تهران

امروزه در اکثر خانه ها و آپارتمان های شیک و مدرن درب آکاردئونی دیده می شود ؛ شما به سختی خانه ای را پیدا خواهید کرد که از قفل‌های کتابی برای امنیت بیشتر استفاده نکرده باشید. این درب ها سد محکمی دربرابر ورود افراد غریبه به منزل مسکونی محسوب می شود و در خانه های تهرانی که شاید بانوان نگران امنیت خانه باشند استفاده از درب آکاردئونی یک پیشنهاد عالی و بی نظیر محسوب می شود

خاطری آسوده با درب آکاردئونی

در آپارتمان های تهران که بازماندن درب اصلی ساختمان از سوی دیگر همسایه ها اصلا دور از تصور نیست استفاده از درب آکاردئونی بسیار واجب و مهم است . اگر قصد داشته باشید که برای چند روز تهران را ترک کنید و به سفر چندروزه ای بروید با درب آکاردئونی به هیچ وجه نگران امنیت منزلتان نباشید و آسوده خاطر به سفرتان بروید . مهم‌ترین مزیت این درها این است که متحرک هستند و روی خود در اصلی جمع می‌شوند؛با توجه به زیربنای محدود آپارتمان‌های مسکونی این موضوع اهمیت زیادی دارد.

مزایای درب آکاردئونی بی شمار است

جمع شدن درب آکاردئونی یک امتیاز بزرگ برای آن محسوب می شود زیرا زمانی که به آن ها نیازی نداریم رفت و آمد آسان تر می شود و این در ها هیج مزاحمتی برای ساکنین آپارتمان نخواهد داشت . مزیت مهم دیگر درب آکاردئونی استحکام و نفوذناپذیری آن در برابر سایر درهاست که بسیاری از مواقع خسارات احتمالی را کاهش خواهد داد.. درب آکاردئونی به علت شبکه شبکه بودن بازوبسته شدن سهل و آسانی دارد ، این درب به علت تاشو بودن فضا را هدر نمی دهد و قابلیت نصب قفل‌های توکار و روکار و ایمنی بالارا دارد .

call us