آردواز

آردواز روشی مقرون به صرفه برای زیبایی بخشیدن به سقف های زندگی

آردواز

داشتن خانه ای با سقف شیروانی که با آردواز مزین شده باشد بی شک نقش بسیاری در زیبا جلوه دادن خانه دارد. سقف شیبدار با آردواز برای درب ورودی و سقف خانه انتخابی زیرکانه است چرا که حس و حال لذت بخش شمال را به خاطر می آورد.

آردواز این ورقه های جادویی

ورقه های  آردواز به صورت پله ای و شیبدار در کنار یکدیگر قرار گرفته و بر روی نمای ساختمان، یا حفاظ پنجره، بالای درب حیاط، همچنین سقف خانه ها، پوشش آلاچیق و... به کار می رود. آردواز یک محصول چندکاره است و برای هر مکانی که به کار رود زیبایی دکوراسیون آن محیط را به همراه دارد.

رنگ در رنگ در آردواز

برای اینکه هارمونی رنگ را در دکوراسیون خارجی و نمای خانه رعایت کنید نیز باید به تک تک المان و عناصری که در آن محیط جای گرفته اند توجه کنید. آلاچیق و یا سردر ورودی که با آردواز پوشش داده شده است می تواند رنگ های شاد و دلپسندی را به خود بگیرد و همینطور با توجه به رنگ در و فضای کله حیاط خانه ترکیب رنگ آردواز مشخص شود.

صنایع فلزی آهن سازان پیشرو در طراحی بهترین های بازار

برای اینکه از آردواز با رنگ زیبا و همچنین مقاوم به عوامل محیطی بهره ببرید و در عین حال قیمت مقرون به صرفه ای متناسب با جیب شما داشته باشد می توانید با کارشناسان صنایع فلزی آهن سازان تماس بگیرید.

call us