آردواز

آردواز بهترین محصول برای سقف شیروانی و سقف ورودی خانه

آردواز

سقف های شیروانی ما را یاد شهرهای زیبای شمال می اندازند و خاطرات باران و دریای بیکران خزر را یادآور می شوند پس برای اینکه شمال کوچکی را در اختیار داشته باشیم بهتر است از آردواز برای سقف روی در استفاده کنیم تا هم زیبایی و هم شکوه خانه را فراهم کند.

زیبایی خانه با آردواز

 آردواز  برای سقف درهای ورودی خانه بسیار پرکاربرد است و نماینگر زیبایی بی حد و نشان نمای خانه می باشد. دکوراسیون بیرونی منزل را می توانید متفاوت تر از دیگران دیزاین کنید کافی است با استفاده از آردواز روی درب خانه، متوجه تفاوت و زیبایی خانه خود با سایر خانه ها شوید.

ویژگی های بی نظیر آردواز

آردواز ها ضدآب هستند و دوام بالایی دارند و همچنین در برابر اشعه های سوزان خورشید رنگ نمی بازند. در صورتی که اگر از آردواز بهره ببرید می توانید مدت زمان زیادی از این سقف استفاده کنید چرا که هیچ چیزی نمی تواند آردواز را از پای درآورد.

آردواز و صنایع فلزی آهن سازان

آردوازها سطح براق و درخشانی داشته و می تواند انعکاس نور زیبایی را برای خانه فراهم می کنند. برای داشتن آردواز با کیفیت و مرغوب که به طور مهندسی شده و همچنین با بهره گیری از اصول رنگ شناسی تهیه شده است می توانید از صنایع فلزی آهن سازان درخواست چنین محصولی مطلوبی را نمایید.

call us